Panele szklane zamiast tradycyjnego wystroju?

Panele szklane zamiast tradycyjnego wystroju?

Każdy kto kupił lub wynajął nieruchomość zawsze zastanawia się nad wystrojem wnętrza. Czy kupić tradycyjne płytki ceramiczne czy może coś innego – panele szklane? Świat trendów dotyczący aranżacji mieszkań w ostatnim czasie ulega zmianie, ale czy na pewno?

Panele szklane jako nowy trend wystroju?

panele szklane warszawaW ślad za światowym trendami w designie wnętrz mieszkalnych w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka lub salon zachodzi powoli rewolucja. Pozwala na możliwość zainstalowania nietuzinkowej aranżacji w tych miejscach. Dotyczy to wypierania powoli przestarzałej glazury na rzecz paneli szklanych. W kuchni podstawowym zastosowaniem szklanych paneli jest pokrycie płaskiej płaszczyzny między blatem roboczym a wiszącymi szafkami kuchennymi. Pełni funkcje ochronną jak i estetyczną. Można je wykorzystywać do powierzchni wysepek kuchennych lub wykorzystywać je jako dyskretne oświetlenie korytarza. panele szklane warszawa ma zastosowanie również do pomieszczeń w których mamy do czynienia z wysokimi temperaturami lub wilgocią, np. w pobliżu zlewu. Miejscem takim to montowanie paneli szklanych jest łazienka. Pięknie mogą zostać zamontowane nad wanną, pod prysznicem lub umieszczone w okolicach lustra dając możliwość wyeksponowania piękna. Szklane panele pozwalają w łazience na optyczne powiększenie pomieszczenia. Panele te są odporne na uszkodzenia i można je czyścić płynem do szyb. Panele dają miękkie, rozproszone światło, które wraz z odpowiednim wzorami, np. storczyki, rafa koralowa, czy wodospad pozwala na podkreślenie nowoczesnego stylu danego pomieszczenia.

Panele szklane stanowią nowy kierunek w aranżacji wnętrz domu. Z odpowiednik nadrukiem doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny, który w przeciwieństwie do płytek ceramicznych, nie pozwala na częstą zmianę wyglądu danego pomieszczenia.

Zamknij