Wanny ogrodowe na taras

Uwielbiam innowacje i cały czas robię coś nowego w moim domu. Po parę godzin przeglądam różne inspiracje w programach telewizyjnych na temat wyposażania domu. Oprócz dużej powierzchni mieszkalnej, miałam też piękny ogród, o który dbałam bardziej niż o siebie. Często leżałam w nim na leżaku, rozwiesiłam sobie hamak. Jednak czegoś mi stale brakowało.

A może tak wanna do ogrodu?

wanny ogrodowe do spaWybrałam się ostatniego weekendu do sklepu budowlanego i meblowego. Lubię tam chodzić, bo zawsze znajdę coś ciekawego. Akurat wanny ogrodowe do spa były na wystawie i tak jakoś przypadkiem się przy nich zatrzymałam. Pooglądałam je sobie i stwierdziłam, że fajnie byłoby taką mieć w domu. Kto wie, może za jakiś czas się zdecyduje? I wtedy do głowy wpadł mi genialny pomysł. Przecież to właśnie wanny brakuje w moim ogrodzie. Idealnie pasowałaby na mój taras. Mogłabym zapraszać koleżanki i robić sobie babskie ploteczki w jacuzzi. Nieważne nawet ile kosztowała, postanowiłam ją kupić, choćby na raty. Okazało się, że była akurat jakaś promocja. Dostałam też zniżkę dla stałych klientów jakiś czas temu, bo ciągle kupowałam coś w tym sklepie. Łącznie zapłaciłam mniej o około 400zł. Bardzo mnie to ucieszyło, zawsze jakaś oszczędność. Obiecali przywieźć wannę następnego dnia, bo przyszłam już późno i nie było o tej porze dostawców. Więc czekałam zniecierpliwiona od samego rana. Jak tylko dojechali i wszystko zostało zamontowane, nie zwlekałam i weszłam do niej. Zrobiłam też zdjęcie, by wysłać koleżankom moje zmiany w ogrodzie.

Przyznam, że tego właśnie mi brakowało. Teraz nie muszę chodzić do spa, bo wszystko mam u siebie w domu. Mój taras był do tego przeznaczony, by gościć na swoich deskach taką wspaniałą wannę. To jest życie dopiero, pławić się w takich bąbelkach.

Zamknij