Wystawienie domu na sprzedaż

Wystawienie domu na sprzedaż

Marzeniem mojego męża od zawsze była przeprowadzka na wieś. Ze względu na pracę i dzieciaki zostaliśmy w mieście, żeby wszędzie dojazd był łatwiejszy. Kiedy jednak dzieciaki się wyprowadziły a my przeszliśmy na emeryturę to mąż wrócił do tematu.

Pomoc biura nieruchomości przy sprzedaży domu

domy na sprzedaż w toruniuPewnego piątkowego wieczora jak siedzieliśmy na tarasie mąż zapytał czy jestem gotowa, żeby przeprowadzić się na wieś. Od jakiegoś czasu i ja tęskniłam za ciszą i spokojem. Doszliśmy wtedy do wniosku, że zmiana jest nam potrzebna i zdecydowaliśmy się wystawić dom na sprzedaż. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w tej dziedzinie i dlatego uznaliśmy, że skorzystamy z pomocy. Zgłosiliśmy się do biura nieruchomości, które wystawia domy na sprzedaż w toruniu i tam młoda kobieta nam pomogła. Wyceniliśmy dom zgodnie ze stanem faktycznym i podaliśmy wszystkie mankamenty. Na piętrze konieczny był remont łazienki a w kuchni ciekła woda z krany. Wszystko powiedzieliśmy uczciwie, żeby sprzedaż naszego domu poszła sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Pośredniczka szybko znalazła chętnego na nasz dom, który od razu zdecydował się na jego zakup. Zastrzegliśmy sobie prawo, że możemy tam zostać do końca roku. Musieliśmy przecież znaleźć jeszcze jakiś dom na wsi, który był na sprzedaż. Oczywiście ta pośredniczka nieruchomości również w tym temacie była bardzo pomocna i szybko nam znalazła dom, który bardzo nam się podobał. W końcu marzenie mojego męża zostało spełnione. Widziałam, że jest bardzo szczęśliwy.

Wyprowadziliśmy się do domu na wsi jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Cała rodzina nas odwiedziła i były to najpiękniejsze święta od dawna. Dom odremontowaliśmy ale tak na prawdę to nie było dużo do roboty. Drobne zmiany i kupno nowych mebli.

Zamknij