Aranżacja mieszkania modnymi stołami z drewna

Wystrój każdego wnętrza wiąże się z zakupem funkcjonalnych, modnych mebli oraz gustownych dodatków. Jednym z pomieszczeń, które zasługuje na szczególną uwagę w aranżacji mieszkania jest kuchnia z jadalnią. To w niej przygotowujemy posiłki oraz spędzamy czas z rodziną przy wspólnym stole podczas obiadu czy kolacji. Dlatego ważne jest, aby jej meble były wygodne dla każdego domownika.

Drewniany stół idealnym meblem do jadalni

stoły drewniane warszawaOczywiście najważniejsza w kuchni jest zabudowa, czyli półki oraz blat. Jednak meblem, który jest także niezbędny w domu jest stół. Możemy go postawić nie tylko w kuchni, ale także w jadalni. To drugie miejsce możemy wygospodarować w przypadku większego metrażu. Obecnie stoły mogą być aluminiowe, posiadać szklany blat, jednak najczęściej są to stoły drewniane warszawa. Drewno idealnie komponuje się z większością mebli oraz możemy go zaaranżować w każdym stylu. Zarówno nowoczesnym lofcie jak i tradycyjnym wystroju kolonialnym. Na rynku spotkać można wiele modeli drewnianych stołów. Mogą one być kwadratowe, prostokątne lub mieć kształt koła bądź owalu. Każdy z nich może posiadać dodatkową funkcję, którą jest możliwość rozłożenia go, jeśli spodziewamy się większej ilości gości. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli posiadamy niewielkie pomieszczenia. Stoły z drewna zrobione są zazwyczaj z buku, jednak mogą posiadać szereg ciekawych wybarwień. Są to zazwyczaj wenge, olcha lub modna ostatnio biel.

Kolor stołu powinien komponować się z witryną, komodą lub innymi meblami w jadalni. Dla lepszego efektu możemy go ozdobić podkładkami pod talerze i kubki lub też elegancki, biały obrus. Pasuje on zarówno w przypadku świąt i spotkań rodzinnych, a także na co dzień. Solidne stoły idealnie komponują się z masywnymi krzesłami z kołatką.

Zamknij