Salon Amanda

Architekci z Wieliczki

Kiedy kupiłam swoje pierwsze mieszkanie, byłam z siebie niezwykle zadowolona. Moment, w którym odebrałam klucze, zapamiętam z pewnością do końca swojego życia. Nie mam jednak drygu do urządzania wnętrz, dlatego też stwierdziłam, że najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z architektem. Postanowiłam poszukać takiego specjalisty w mojej rodzinnej Wieliczce.

Współpraca z kompetentnym architektem

architekt wieliczkaJestem osobą, która za wszelką cenę dąży do obranego wcześniej celu. Takowym celem był dla mnie do jeszcze nie tak dawna zakup własnego mieszkania. Kiedy udało mi się to zrealizować, byłam z siebie naprawdę dumna. Czułam, że mogę osiągnąć w życiu naprawdę wiele. Nie jestem jednak osobą, która ma dryg do urządzania wnętrz, a chciałam, by moje mieszkanie było modne i przytulne. Dlatego też stwierdziłam, że fachowcem, który może mi w tym pomóc jest architekt Wieliczka to spore miasto, dlatego też nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Przejrzałam kilka portfolio i zdecydowałam się na współpracę ze specjalistą, którego dotychczasowe prace najbardziej przypadły mi do gustu. Skontaktowałam się z nim i już na naszym pierwszym spotkaniu poczułam, że jest to odpowiednia osoba, której mogę powierzyć projekt wykończenia własnego mieszkania, które niedawno zakupiłam. Byłam tym wszystkim bardzo podekscytowana i nie mogłam doczekać się projektu od architekta.

Kiedy tylko zobaczyłam projekt mojego wnętrza od architekta z Wieliczki, byłam naprawdę szczęśliwa. Wnętrze miało być nie tylko przytulne i modne, ale i funkcjonalne. Projekt od razu przypadł mi do gustu. Teraz pozostało mi jedynie wdrożyć go w życie. Jestem jednak dobrej myśli i wierzę, że na żywo moje mieszkanko będzie się prezentowało tak dobrze, jak na papierze.