Salon Amanda

Auta firmowe na wynajem

Moja żona zawsze mi mówiła, że lubiłem samochody i faktycznie może jeśli chcę robić w przyszłości coś, co mi daje wiele przyjemności, to warto założyć własną wypożyczalnię samochodów firmowych, czyli dla klientów biznesowych. Stwierdziłem, że w sumie jest to bardzo dobry pomysł i na pewno warto się nad tym szerzej zainteresować, gdyż faktycznie w Krakowie wypożyczalnie bardziej skupiały się na samochodach dla klientów prywatnych.

Samochody dla firm

auta firmowe krakówWynajmując samochody dla firm miałem sporo stałych klientów, którzy chcieli wynajmować zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze i ciężarowe. I tak osobówki najczęściej wynajmwały firmy, które zatrudniały sprzedawców mobilnych w swojej firmie, którzy potrzebowali wynająć auto, które jest z jednej strony ekonomiczne, a z drugiej ładnie się prezentuje. Firmy wynajmujące samochody dostawcze to takie, które bardziej liczyły na mniejszą awaryjność. Posiadając auta firmowe kraków na wynajem dobrze wiedziałem, jak sprostać wymaganiom klientów, aby przede wszystkim ci byli najbardziej zadowoleni. Auta firmowe sprawiały, że faktycznie lubiłem swoją pracę, a z czasem nawet zatrudniłem pracownika odpowiedzialnego za wynajem samochodów, więc auta firmowe wynajmował bez mojej pomocy. Mogłem zająć się całkiem innymi sprawami i biznes można powiedzieć prowadził się sam. Klienci byli zadowoleni z tego, że posiadam różnorodne modele samochodów, które sprawiały, że klient czasem nie mógł się zdecydować i mój pracownik musiał wybrać odpowiedni model.

Auta firmowe oferowane przez moją wypożyczalnie były możliwe zarówno w opcji długotermijnowej, jak i krótkoterminowej, co na pewno interesowało firmy, które potrzebują auta na parę dni. Możliwości jak widzicie jest całkiem sporo jeśli chodzi o wynajem.