Salon Amanda

Babcia podarowała mi serwetę na stół

Bardzo dużo pomagam babci od kiedy została sama. Jestem jej jedyną wnuczką i chcę, by jej było jak najlepiej. Codziennie po pracy robię jej zakupy i spędzam z nią mnóstwo wolnego czasu. To cudowna i dość ciepła kobieta, która ma ogromne poczucie humoru.

Babcia sama zrobiła dla mnie tę piękną serwetę

serweta na stółNiedawno wspomniała, że ma dla mnie prezent, ale dostanę go za jakiś czas, bo jeszcze nad nim pracuje. Byłam bardzo ciekawa co to może być i już nie mogłam się doczekać aż babcia mi go da. W piątek przywitała mnie bardzo radosna i z zadowoleniem stwierdziła, że zrobiła już dla mnie coś wyjątkowego. Dostałam od niej papierową torebkę, w której znajdowała się serweta na stół i od razu ją wyjęłam. Była piękna i widziałam, że babcia włożyła w jej wykonanie bardzo dużo czasu i pracy. Byłam jej wdzięczna za tę serwetę, która od razu bardzo mi się spodobała. Babcia powiedziała, że robiła ją ponad dwa tygodnie, ponieważ miała sporo innych zajęć a chciała mimo to zrobić ją dla mnie jak najprędzej. Podarowana serweta na stół jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że jest piękna, ale przede wszystkim dlatego, że babcia zrobiła ją sama. Specjalnie dla mnie. Kiedy wróciłam wieczorem do domu to od razu postanowiłam serwetę położyć na stole. Była idealna i miałam właściwy rozmiar. Babcia, jak się później okazało od mojej mamy dowiedziała się jakiej wielkości powinna być serweta na stół, którą dla mnie przygotowała. Od razu zrobiłam zdjęcie jak serweta pasuje na moim stole i wysłałam je do swojej babci.

Również postanowiłam się odwdzięczyć babci za taki piękny prezent i zrobiłam dla niej coś wyjątkowego. Niebawem będzie wigilia i babcia dostanie ode mnie piękną bombkę choinkową, którą zrobiłam ręcznie. Na pewno z takiego prezentu będzie zadowolona.