Salon Amanda

Bydgoski zespół na wesele

 

Kiedy byliśmy narzeczeństwem, obiecaliśmy sobie, że zrobimy wszystko, aby nasze wesele było takie jak je sobie wcześniej wymarzyliśmy. Wiązało się z tym dużo obowiązków, ponieważ organizacja wesela nie jest sprawą prostą. Dlatego też postanowiliśmy zabrać się za wszystko odpowiednio wcześniej. Priorytetową sprawą oprócz zamówienia odpowiedniej sali, był wybór zespołu. 

Wybór zespołu weselnego jest ważny

zespół weselny grający w BydgoszczyBardzo długo zastanawialiśmy się, który zespół weselny grający w Bydgoszczy najbardziej przypada nam do gustu. Ważna dla nas była ilość instrumentów wykorzystywanych podczas gry, głos wokalisty oraz repertuar. Mamy dość specyficzny gust muzyczny, chcieliśmy urządzić wesele w danym klimacie, dlatego też te wszystkie czynniki utrudniały nam poszukiwania tego jedynego zespołu. Na szczęście, przesłuchując setki piosenek wykonywanych przez różne zespoły, w końcu trafiliśmy na taki, który odpowiadał nam w stu procentach. Szybko skontaktowaliśmy się z jego przedstawicielem, z drżącymi dłońmi oczekując na wiadomość, czy w terminie naszego wesela, zespół nie ma już czegoś zaplanowanego. Nie mogliśmy posiąść się z radości gdy okazało się, że mają wtedy wolny termin. Od razu go zarezerwowaliśmy, szczęśliwi że poczyniliśmy tak duży krok w kierunku naszego wesela marzeń. Długo po wyborze w głowach grała nam muzyka wykonywana przez bydgoski zespół weselny. Z jednej strony dlatego, że cieszyliśmy się, że na nich trafiliśmy, a z drugiej dlatego, że bardzo nam się podobały ich aranżacje utworów.

Dzisiaj, kiedy jesteśmy już po naszym weselu jesteśmy przeszczęśliwi. Wesele przebiegło dokładnie tak jak chcieliśmy, czyli doskonale. Co więcej, zespół weselny zagrał tak jak marzyliśmy. Docenili to także nasi weselnicy, którzy nie omieszkali podziękować za dobrą zabawę i dobór zespołu. 

Zobacz także www.glambeat.pl