Salon Amanda

Cover bandy na wesele?

Organizacja wesela nie należy do łatwych zadań. Jednym z ważniejszych obowiązków jest wybór zespołu weselnego. Coraz więcej par młodych zamiast wodzireja lub djeja wybiera na wesele zespoły grające covery. Wszyscy przecież lubią bawić się przy znanej każdemu muzyce granej na żywo. Możemy również śpiewać razem z wokalistą.

Zespół grający covery rozkręci każde wesele!

Cover bandPlanowanie wesela nie jest przyjemną sprawą. Zazwyczaj sprawia sporo problemów i nerwów. Musimy zgodzić się na kilka kompromisów. Będziemy chciały urządzić wesele w modnej restauracji w centrum miasta, ale nasz partner będzie oponował za wyborem cichego zajazdu na wsi. Możemy rozdzielić swoje obowiązki. My będziemy odpowiedzialne za salę i tort. A nasz partner może np. wybrać cover band na nasze wesele. Cover bandy wciąż zyskują popularność. Nasi weselnicy mogą bawić się przy znanym wszystkich przebojach. Piosenki Perfectu pomieszają się z klasyką amerykańskiego rocka. Goście weselni będą zachwyceni. Na koniec zabawy, dla najwytrwalszych weselników możemy przygotować repertuar disco polo. Ludzie zazwyczaj mówią, że nie lubią tej muzyki, ale jakoś dziwnym trafem każdy się przy niej dobrze bawi. Zadbajmy też o odpowiednie menu. Goście muszą być najedzeni, żeby mieli siłę się bawić. Tort jest kulminacyjnym punktem wieczoru. Powinien być pięknie przystrojony, ale bez przesady. Nie może mieć dziesięciu pięter, pamiętajcie, że musimy go przecież pokroić. To zadanie dla pary młodej.

Po szampańskiej weselnej zabawie goście będą chcieli odpocząć. Musimy zapewnić im nocleg w niedalekiej odległości od Sali weselnej. Jeżeli urządzamy wesele w pensjonacie nie będzie z tym problemu. Następnego dnia planujemy przecież poprawiny i musimy zapewnić gościom chwilę odpoczynku i relaksu.