Salon Amanda

Czarne mydło do mycia

Część z nas, wybierając kosmetyki do mycia i pielęgnowania naszego ciała, stara się, by kosmetyki te gwarantowały nam odpowiednie właściwości pielęgnacyjne i charakteryzowały się składem, który będzie pozbawiony substancji chemicznych i będzie bazował na składnikach naturalnych. Produktów tego typu dostarcza na nasz rynek, m.in. Babuszka Agafia.

Mydło od Babuszki Agafii

agafii mydło do ciałaJednym z produktów, jakie na polski rynek dystrybuuje firma Babuszka Agafia, jest produkt Agafii mydło do ciała. Jest to mydło, które – ze względu na swoje właściwości – może być stosowane nie tylko do mycia ciała, ale także włosów. Jakie są to więc właściwości? W pełni oparte na na właściwościach zastosowanych w składzie ziół, roślin i wszelkich ekstraktów i wyciągów z nich wykonanych. Cały skład czarnego mydła, bazującego na syberyjskiej recepturze, zawiera w sobie aż trzydzieści siedem ziół, które stanowią składniki aktywne odpowiadające, m.in. za działanie przeciwzapalne i przyspieszające gojenie drobnych ran. Inne właściwości, które charakteryzują mydło produkcji Agafii, to chociażby delikatność preparatu, co umożliwia stosowanie go przez osoby cechujące się skórą wrażliwą. Cały skład czarnego mydła Agafii pozwala powiedzieć o tym kosmetyku, że jest to produkt do wszechstronnego zastosowania i pozwala zaspokoić wiele potrzeb naszej skóry, co jednocześnie stanowi o tym, iż jest to produkt, który może okazać się przydatnym w łazience każdego z nas.

Być może części osób będzie się wydawało, iż preparat, który zawiera w swoim składzie takie ilości ziół, nie może charakteryzować się przyjemnym zapachem. Ze względu jednak na fakt, iż wśród tych ziół znajduje się także rumianek, szałwia i olej z róży, zapach mydła jest subtelny i przyjemny, co pozwala na jego komfortowe stosowanie również pod tym względem.