Salon Amanda

Czyste oczy z Plum Eye Wash

Ciało obce w oku to nic przyjemnego. Najczęściej kończy się to próbą samodzielnego wyjęcia poprzez przecieranie oczu. Skutkuje to ogromnej ilości łez oraz podrażnieniu, a problem niestety nie został rozwiązany. Poszukujemy więc jak najbardziej skutecznych rozwiązań, aby nie męczyć się kiedy nas to spotka.

Skuteczny płyn do oczu 

plum eye washW poszukiwaniu idealnego sposobu na pozbycie się ciała obcego z oczy zazwyczaj trafiamy na typowo domowe metody jak polewanie oka wodą ze szklanki nad zlewem. Nie jest to zbyt praktyczne, a przy okazji marnujemy dużo wody i ostatecznie nie usuniemy problemu. Dobrym pomysłem jest to, aby w swojej apteczce pierwszej pomocy mieć płyn Plum Eye Wash, który jest naprawdę poręczny. Butelka ma ergonomiczną końcówkę przystosowaną do kształtu oka, dzięki czemu jesteśmy w stanie oczyścić powierzchnię oka bez zbędnego rozlewnia produktu. Producent zadbał również o to, aby końcówka była chroniona nakrętką przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami oraz o to, aby na opakowaniu zawarta była czytelna instrukcja obsługi butelki, jak również data ważności. Jest to bardzo ważne, gdyż oczy są bardzo wrażliwą częścią ciała, o którą musimy dbać bardziej niż o inne. Pamiętajmy również, iż butelka tego typu jest do użytku jednorazowego i nie powinniśmy odkładać jej z powrotem do apteczki po pierwszym użyciu. Dbajmy o nasze oczy i bądźmy gotowi na ewentualne sytuacje, gdzie może wpaść nam do nich ciało obce. Oczy są bardzo ważnym elementem ludzkiego ciała.

Odpowiedni płyn do płukania oczu jak Plum Eye Wash to odpowiednia inwestycja, gdyż o oczy należy dbać i być gotowym na sytuacje, gdzie wpadnie nam ciało obce do oka. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu apteczki nie będziemy musieli martwić się, gdy tego typu sytuacja się wydarzy.