Salon Amanda

Dobrej jakości oświetlenie do biura

Od lat pracujesz w biurze jednej z dużych firm, niestety dotychczas wiązało się to dla mnie ze sporą ilością nieprzyjemności. Nie chodzi o nadmiar obowiązków, czy też atmosferę w pracy, która nawiasem mówiąc była naprawdę bardzo dobra. Problemem było nieodpowiednie oświetlenie w związku, z którym po całym dniu w biurze łzawiły mi oczy oraz bolała mnie głowa. Jak się okazało problem ten nie dotyczył tylko mnie, ale również większości moich współpracowników. na szczęście ostatnio został on rozwiązany.

Oświetlenie do biur, bezpieczne dla oczu

oświetlenie biuroweOd kiedy w mojej firmie zostało wprowadzone nowe oświetlenie biurowe, dostosowane właśnie do potrzeb osób, które cały dzień spędzają w firmie, wszystkie problemy zniknęły. Przede wszystkim oświetlenie to posiada barwę dostosowane do potrzeb ludzkiego ,oka czyli zbliżoną do barwy jaką emituje słońce. Chociaż nie jestem ekspertem w dziedzinie oświetlenia, różnica była widoczna już na pierwszy rzut oka. Sprzyjało to również lepszemu samopoczucie pracowników, nie mówiąc już o fakcie że wszystkie problemy, związane z bólem oczu, czy też głowy zniknęły.  Światło to jest bardzo przyjemnie i zdecydowanie lepiej się przy nim czyta różnego rodzaju dokumenty, nawet te napisane najdrobniejszym drukiem. Jak dowiedziałem się od kierownictwa firmy, oświetlenie to również nie generuje zbyt dużych kosztów, ponieważ żarówki pobierają naprawdę małą ilość energii elektrycznej.

Bardzo się cieszę, że w mojej firmie wprowadzono nowe oświetlenie biurowe, dostosowane do potrzeb pracowników. Dzięki temu w przypadku siedzenia w pracy, nawet przez wiele godzin, nie męczy tak jak dotychczas, a człowiek ma cały czas wrażenie że jest wypoczęty oraz w dobrym humorze. Wszystko za sprawą dopasowania barwy oświetlenia, do potrzebne ludzkiego oka, w związku z czym w żaden sposób nie drażni ono narządu wzroku.