Salon Amanda

Doskonałe karmy dla aktywnych psów

Coraz większa świadomość w kwestiach żywieniowych sprawia, że zaczynamy lepiej dbać o naszą codzienną dietę. Co więcej, dzięki szeroko dostępnej wiedzy możemy także zadbać o jak najlepszą jakość żywienia dla naszego czteronożnego i szczekającego najwierniejszego przyjaciela.

Najlepsza jakość suchych karm 

sucha karma dla psów aktywnychPo śmierci mojego dziadka odziedziczyłam jego ukochanego psa Roja. Roj jest owczarkiem niemieckim i dosyć młodym psem, który jednak przywiązany był strasznie do swojego pana. Postanowiłam zatem, że będę spędzać z nim jak najwięcej czasu aktywnie, aby tylko nie leżał smutny i przygnębiony. Sama codziennie biegam w nocy, więc psie towarzystwo jak najbardziej mi odpowiadało. Mój dziadzio karmił Roja w sposób naturalny i głównie mięsem najlepszej jakości. Dieta ta nazywała się barf i polegała na samodzielnym przyrządzaniu posiłku swojemu czworonożnemu przyjacielowi. Niestety ja zupełnie nie wiedziałam na czym polega dokładnie ta dieta, ani też ze względu na godziny pracy nie miałam czasu jej przyrządzać. Sucha karma dla psów aktywnych, którą znalazłam jednak w sklepie okazała się rewelacyjną alternatywą. Powszechnie powiada się, że karmy suche są dla psa tym samym, czym dla człowieka tak zwana zupka chińska, lecz dotyczy to jedynie karm najniższej jakości. Karma zakupiona przeze mnie była w pełni bezzbożowa i składała się w głównej mierze z samego mięsa. Kiedy odwiedziłam weterynarza w celu zakupienia preparatu na kleszcze i powiedziałam mu o nowej karmie, dowiedziałam się, że rzeczywiście karma ta jest jedną z najlepszych na rynku.

Na efekty długo nie trzeba było czekać. Pies stał się jeszcze bardziej żywiołowy, a podczas wspólnego biegania miał więcej sił, niż wcześniej, dzięki czemu motywuje mnie do tego, aby jeszcze więcej biegać. Ponadto Roj stał się niezwykle radosny, a po jego posępności dziś nie widać najmniejszego śladu.