Salon Amanda

Drukarki sublimacyjne do koszulek

Moja rodzina prowadzi duży biznes od wielu lat. Rodzinna firma około dwudziestu siedmiu lat została przekazana dla mnie. Od czasu przejęcie firmy zajęłam się nią całościowo. Rozpoczęłam bardzo dużo nowych inwestycji, które miały na celu wielką rozbudowę.

Jakie drukarki sublimacyjne do koszulek i tkanin wybrać?

drukarka sublimacyjna do koszulekMoja firma rodzinna trafiła do mnie w spadku po rodzicach. Jest to dość duża drukarnia, poszczególne punkty są zlokalizowane w całej Polsce, co jest już moją zasługą. Zaczynałam od jednej rodzinnej drukarni, a teraz mam ich już sto pięćdziesiąt siedem na terenie całej Polski. Co wprowadziłam na samym początku? Była to drukarka sublimacyjna do koszulek. Znalazłam wtedy niszę na rynku, gdzie brakowało drukarek do tkanin przede wszystkim do koszulek. Zaczęłam wprowadzać nową dziedzinę na polski rynek, czym były personalizowane wydruki na koszulkach i innych tkaninach. Drukowałam na odzieży prywatnej pod zamówienie oraz takiej, którą zlecały duże firmy z terenu całej Polski i nie tylko. Zdarzały nam się też zamówienia z zagranicy. Nasza firma rozbudowywała się systematycznie przez wiele lat i dlatego jest teraz taka duża. Drukowałam różne loga na koszulkach oraz zabawne teksty, które były najbardziej rozchwytywane przez klientów. Dodatkowo dzięki naszym drukarkom możliwe było drukowanie na materiałach o znacznej grubości, co było pewnym novum w tej dziedzinie. Drukarki drukowały taśmowo – co bardzo skrócało proces produkcji.

Na zakupione przed laty drukarki sublimacyjne do koszulek dostałam bardzo dużą gwarancję, która dodatkowo zapewniała darmowy serwis. Z serwisu musieliśmy skorzystać kilkukrotnie, w różnych punktach. Gwarancja na drukarki obejmowała okres około dwudziestu siedmiu miesięcy i można było ją w każdej chwili przedłużyć.