Salon Amanda

Drukowanie naklejek reklamowych

Całkiem niedawno szukaliśmy w firmie nowych, ciekawych i jednocześnie tanich materiałów promocyjnych. Przyznam, że powoli kończyły nam się pomysły. Sprzedajemy zabawki dla dzieci w wieku od trzech do dwunastu lat i decydowaliśmy się już chyba na wszystkie z możliwych gadżetów. Wyzwanie jednak zostało przyjęte i ja, jako kierownik działu reklamy, zaczęłam uważnie przeglądać ofertę drukarni.

Naklejki z logiem firmowym

naklejki druk warszawaW czasie poszukiwań nagle mnie oświeciło. Sama mam dziecko w wieku pięciu lat i od razu przypomniała mi się sytuacja, kiedy u doktora malutka dostała naklejkę za dobre sprawowanie. Była bardzo szczęśliwa, a od razu po powrocie do domu musiałyśmy przykleić odznakę w dobrze widocznym miejscu. Natychmiast wysłałam do kilku firm zapytanie o cennik, a sama zaprosiłam do siebie grafika, żeby porozmawiać o koncepcji. Oboje stwierdziliśmy, że wlepki muszą być duże i kolorowe i koniecznie oznaczone naszym logiem. W końcu wpadliśmy na pomysł zorganizowania akcji promocyjnej w formie książeczek z pustymi miejscami do wypełnienia. Szczęśliwie okazało się, że jeśli chodzi o naklejki druk Warszawa nie jest drogi. Kolorowankę również dało się wydrukować całkiem tanio. Nie było na co czekać – od razu po opracowaniu skrótowej, ale dość szczegółowej koncepcji poszłam przedstawić ja szefowi. Troszkę się obawiałam, ale jak się okazało zupełnie niesłusznie.

Mój przełożony uważnie wysłuchał mojej propozycji, przejrzał tabelki z prognozami kosztów i po chwili zastanowienia stwierdził, że to bardzo dobry pomysł. Książeczka powstaje w dwóch wersjach – dla chłopców i dziewczynek. Już od kolejnego miesiąca będziemy ją dodawać do każdej zabawki, która kosztuje więcej niż 70 złotych. Jestem przekonana, że w ten sposób utrwalimy logo naszej marki nie tylko w głowach dzieci, ale również rodziców.