Salon Amanda

Duże sale w Gdańsku

Udane wesele to priorytet dla każdego narzeczeństwa. Skupiamy się na ułożeniu menu, wyboru zespołu bądź dj’a, dekoracjach etc. Jest jednak jedna rzecz, do której często nie przykładamy takiej wagi, jaką powinniśmy. Chodzi tutaj mianowicie o wybór sali na nasze wesele: jest to o wiele istotniejsze niż nam się wydaje, dlatego pamiętajmy, by się postarać.

Najlepsze miejsca na wesele

duże sale weselne gdańskKiedy organizowałam swoje wesele, przyznam, że nie zabrałam się za to tak jak trzeba, bo sama nie potrafiłam do końca ustalić co jest bardziej, a co mniej istotne. Na szczęście moja mama podpowiedziała mi, że bardzo istotny jest wybór sali. Ufam jej, więc postanowiłam bardzo przyłożyć sie do poszukiwań. Zamierzałam więc objechać z narzeczonym wszystkie sale w mieście, by odnaleźć jakieś duże sale weselne Gdańsk okazał się posiadać całe mnóstwo pięknych miejsc, jednak jedna z sal szczególnie przepadła nam do gustu — była naprawdę ogromna i przestronna, wiedzieliśmy, że wszyscy się tam zmieszczą i będą mieć przestrzeń dla siebie, a taniec nie będzie żadnym problemem: wiedziałam, że nikt nie będzie na nikogo wpadał. Nie tylko to było jednak jej atutem: sala była utrzymana w cudownej kolorystyce, takiej, o jakiej marzyłam. Dodatkowo do owego miejsca było bardzo łatwo dojechać, dlatego wraz z przyszłym mężem wynajęliśmy owe miejsce bez wahania. Dzięki owemu miejscu nasze przyjęcie weselne było po prostu idealne!

Wybór odpowiedniej sali na wesele nie jest wcale łatwy, więc zwykle trzeba poświęcić na to trochę czasu. Nie jest łatwo, ale przy odrobinie starań poradzimy sobie bez problemu: teraz w Gdańsku czekają na nas piękne sale, więc możemy być pewni, że tam na pewno coś dla siebie wybierzemy, a w takim miejscu wesele będzie dla nas dosłownie najlepsze!