Salon Amanda

Duży wybór torebek

Niedawno zmieniłam pracę. Uważam, że mogłam zrobić to już dużo wcześniej. Jednak cały czas liczyłam na to, że może dostanę upragniony awans czy podwyżkę. W sumie w nowej pracy będę robić praktycznie to samo. Jednak jest to inna, większa firma.

Zakup skórzanych torebek

sklep z galanterią skórzanąWiem, że tam na co dzień pracownicy chodzą ubrani bardzo elegancko. Doszłam więc do wniosku, że przed pierwszym dniem tam muszę trochę zmienić garderobę i przede wszystkim kupić sobie co najmniej dwie nowe torebki. Te, które mam od dawna już nie wyglądają dobrze. Nie miałam jednak czasu na to żeby jeździć gdzieś po galerach handlowych. Postanowiłam więc te zakupy zrobić przez internet. Tak jest jednak szybciej i najczęściej taniej. Przyjaciółka powiedziała mi jak nazywa się dobry sklep z galanterią skórzaną online. Szybko go znalazłam. Było tam wszystko czego szukałam i co można było sobie tylko wyobrazić. Był duży wybór skórzanych torebek w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Były tam też paski zarówno damskie jak i męskie. Był też spory wybór portfeli. Ja dla siebie wybrałam dwie torebki. Jedną dużą i pojemną, brązową taką, którą będę mogła nosić na co dzień. A druga jest czarna i będzie idealnie pasowała do moich czarnych eleganckich butów. Za te dwie torebki zapłaciłam mniej niż gdybym kupiła je w sklepie stacjonarnym. Za kilka dni je otrzymałam na adres domowy. Gdy je zobaczyłam na żywo stwierdziłam, że wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Od razu zaczęłam je przymierzać. Cieszyłam się bo wiem, że do tej brązowej zmieszczę wszystko to co będę chciała. Jedna i druga wygląda bardzo dobrze. Cieszyłam się więc, że zrobiłam takie dobre zakupy. W przyszłości na pewno jeszcze tam coś kupię. Bo jednak torebkę nową muszę sobie co jakiś czas sprawić.