Salon Amanda

Employer branding dla firm

W naszej firmie czegoś brakowało. Przez jakiś czas faktycznie zastanawiałem się co to może być, aż w końcu doszedłem do wniosku, że jest to zaniedbana dziedzina employer brandingu. Usługi takie w końcu świadczą wszystkie szanujące się agencje marketingowe i reklamowe, więc na pewno tego u nas nie może zabraknąć. Ciekawi mnie też to, jakie będzie zainteresowanie wśród klientów.

Employer branding – czym jest?

employer branding poznańPrzecież chodzi o to, aby pracownik wyróżniał się z tłumu wśród potencjalnych kandydatów. Employer branding pozwala przede wszystkim na stworzenie profesjonalnego biznesowego wizerunku, czyli faktycznie coś, co powinno być na pierwszym miejscu podczas komunikacji marketingowej. W pierwszej kolejności oczywiście trzeba sprawdzić, czy w naszej firmie ktoś się na tym zna. Okazuje się, że mamy sporo specjalistów, którzy odpowiadają każdego dnia za takie rzeczy, co mnie oczywiście bardzo cieszy. Wiedziałem, że decydując się na employer branding Poznań stoi przed nami otworem. W tym celu na pewno warto jest posiłkować się różnymi opcjami do wyboru tak, aby faktycznie móc proponować najlepszą usługę i to na dodatek w dobrej cenie. Może dlatego właśnie postanowiłem sobie, że dopilnuję wszystkich kwestii od początku do końca. Jako, że była to u nas nowa usługa trzeba było ją jeszcze dobrze rozplanować. Jeśli ktoś bierze pod uwagę employer branding to faktycznie jest to polecana opcja.

Nie jest to też drogie. Pobieraliśmy wynagrodzenie za naszą pracę zarówno jednorazowe, czyli na przykład wtedy, kiedy w grę wchodziła konsultacja, albo liczyliśmy na stałą współpracę z pracownikiem. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że sporo jest osób, które już wiedzą czym employer branding jest i wiedzą, że warto w to zainwestować.