Salon Amanda

Fotograf na wszelkie uroczystości

Szykuje się ważna uroczystość rodzinna? Pewnie rozmyślacie nad tym, aby z tej okazji wynająć fotografa, bo jednak pamiątki z ważnego dnia w formie zdjęć są najbardziej doceniane. Obecnie można znaleźć bardzo dużo firm oraz osób prywatnych, które zajmują się fotografią profesjonalnie. Z wyszukaniem fotografa nie będzie najmniejszego problemu. Jednak zdjęcie a zdjęcie to różnica.  Fotografia na swój sposób jest sztuką, więc do zrobienia dobrych zdjęć potrzeba jest artysty.

Fotograf- jak wybrać?

fotografia rodzinna w bydgoszczyWybierając fotografa na uroczystość warto przejrzeć jego port folio. W dobie Internetu myślę, że prawie każdy fotograf ma swoją stronę internetową, na którą wrzuca zdjęcia przez siebie zrobione z różnych imprez. Moim zadaniem w tym roku w wakacje było zalezienie odpowiedniego fotografa na chrzest chrześnicy. Fotografia rodzinna w Bydgoszczy, taka usługa mnie interesuje. Chrześniaka bardzo lubię, więc i fotograf musiał być super, aby uwiecznić tak ważne wydarzenie z życia rodziny. Pracę jego oceniam na 5 z plusem, ponieważ zrobić kawał dobrej roboty, a pamiętajcie, że małe dzieci nie są dobrze współpracującymi modelami. Kręcą się, wiercą, czasem płaczą, więc zrobienie dobrego zdjęcia z ważnego momentu (przy chrzcielnicy w kościele) to jednak nie lada wyzwanie. jednak jeśli dobrze wybierzemy- efekt będzie zadowalający.

Podsumowując, fotograf spisał się super, pamiątka jest niesamowita. W pakiecie, który wybrałam była sesja w kościele, sesja na Sali, plener, pamiątkowy album, wywołanie 200 zdjęć w standardowym wymiarze 10×15 (swoją drogą miał bardzo dobrej jakości papier do drukowania) oraz w gratisie dostaliśmy wydrukowany na takim ala płótnie jedno z wybranych zdjęć. Za wszystko nie zapłaciłam jakiejś wygórowanej ceny, więc uważam, że łączna ocena musi być na pięć z plusem.