Salon Amanda

Fotografia biznesowa na każdą kieszeń

Jakiś czas temu postanowiłam, że wezmę sprawy w swoje ręce i otworzę małą firmę. Miało to być miejsce, gdzie będę chodziła tak z radością, będzie wnosiło wartość do życia innych osób, a przede wszystkim będę tam pracować na własny rachunek. Zrobiłam duże rozeznanie na rynku, przeanalizowałam mnóstwo za i przeciw, zasięgnęłam porad kilku fachowców i podjęłam decyzje.

Niezwyczajna fotografia, wspaniały efekt

niedroga fotografia biznesowaCałe życie interesowała mnie fotografia. Już od małego pamiętam, że robiłam zdjęcia kwiatów, ulic, budynków. Wtedy nikt nie rozumiał dlaczego to robię, jaki to ma sens i czy to sprawia mi w ogóle jakąkolwiek radość. W głębi serca jednak czułam, że to niesamowite móc fotografować otaczający nas świat. Z czasem zaczęłam także fotografować piękno drugiego człowieka, dostrzegać jego ukryte talenty. Pasja ta trwa do dziś, dlatego postanowiłam, że otworzę firmę, która nosi nazwę niedroga fotografia biznesowa. Tytuł łatwy, dużo mówi, przede wszystkim jednak przygotowałam się do tego tematu bardzo profesjonalnie. Zakupiłam potrzebne, dodatkowe materiały. Zaprojektowałam stronę internetową i wizytówki, tak aby w jak najkrótszym czasie, jak najwięcej firm małych i tych większych dowiedziało się o mojej nowej działalności. Moja usługa miała powodować, że firmy za niewielkim kosztem spowodują wzrost klientów, poprzez profesjonalne fotografie swoich pracowników, których umieszczą przykładowo na stronie internetowej danej firmy czy bilbordzie.

Z doświadczenia wiem, że wchodząc na jakąkolwiek stronę, bardzo dużo ludzi (w tym ja) zwracam uwagę z kim mam przyjemność po drugiej stronie, kto będzie mnie obsługiwał, to niesamowicie podwyższa autorytet danej firmy. Bardzo dużo firm w tym wieku stawia na promocje swojej firmy poprzez strony internetowe, dlatego moja firma os samego początku spotkała się z naprawdę miłym przyjęciem na rynku zawodowym.