Salon Amanda

Główne zalety plecaków worków

Nastolatki bardzo lubią modę i nierzadko do takiego stopnia, że nawet dorosłej kobiecie ciężko za nimi nadążyć. Sama interesuje się trendami od wielu lat, jednak moja córka jest znacznie szybsza w wyszukiwaniu tego, co aktualnie się nosi. 

Modne plecaki worki

plecak worekPomimo tego, że moja córka jeszcze uczęszcza do szkoły, już stawia pierwsze kroki w swojej wymarzonej karierze projektantki. Na razie jedynie kompletuje szkice ubrań, jednakże są one w pełni profesjonalnie wykonane i naprawdę na wysokim poziomie. Ostatnio córka przyszła do mnie z prośbą dotyczącą zakupu, lecz nie ubrania, a nowego plecaka. Ten, który miała obecnie bardzo sobie chwaliła, ale kiedy pokazała mi plecak worek zaprojektowany przez siebie, naprawdę bardzo mi się spodobał. Córka opowiadała o wielu jego zaletach. Począwszy od małego ciężaru, poprzez wytrzymałość i rozciągliwość, a na stylu i modzie kończąc. Znalazłyśmy dodatkowo w internecie firmę, która oferowała nadrukowanie swojej własnej grafiki na taki worek, co jeszcze bardziej ucieszyło moją córkę zafascynowaną projektowaniem. Po paru godzinach bawienia się w programie graficznym córka stworzyła prawdziwe arcydzieło, które naprawdę mogło fenomenalnie wyglądać nadrukowane na takim plecaku. Na stronie oczywiście można było obejrzeć efekt tego, jak będzie wyglądał worek, jednakże prawdziwy rezultat, jaki ujrzałyśmy kiedy otrzymałyśmy zamówiony worek powalał z nóg. Był to najpiękniejszy worek na plecy jaki kiedykolwiek widziałam.

Córka zaczęła nosić worek także do szkoły, choć początkowo obawiałam się czy będzie jej wygodnie ze względu na jego małą sztywność, okazało się, że nie ma się o co martwić. Córka sprytnie usztywniała worek dużym zeszytem od matematyki, dzięki czemu zachowywał on wszystkie swoje zalety, a także zalety jakie niesie ze sobą tradycyjny plecak.