Salon Amanda

Hurtownia drobiazgów i upominków

W sklepach z upominkami np. na dzień kobiet czy na urodziny znajdziemy ogrom rzeczy. Czasami jednak potrzebna jest większa ilość danego produktu. Wtedy niezawodna będzie hurtownia upominków. W niej kupimy kilkanaście lub kilkadziesiąt rzeczy z jednego wzoru czy rodzaju. Do tego cena w hurtowni jest zdecydowanie jiższa od ceny, którą musimy zapłacić w sklepie ze sprzedażą detaliczną.

Co kupimy w hurtowni z upominkami?

hurtownia upominkówBardzo często w hurtowni upominków kupowane są np. nagrody w konkursach szkolnych czy zawodach sportowych. Do takich należą medale, puchary, breloczki, długopisy i wiele innych. Cena hurtowa za taką większą ilość sztuk jest napewno dużo niższa od ceny detalicznej. Ponadto w hurtowniach znajdziemy kilkadziesiąt sztuk z danej rzeczy. To jest szczególnym plusem jeśli chodzi o zakup upominków np. dla wszystkich uczestników wycieczki czy obozu lub dla całej klasy. W hurtowniach również zaopatrują się mniejsze sklepy. W hurtowniach upominkowych znajdziemy wiele fajnych pomysłów na prezent. Ciekawe i śmieszne gadżety na osiemnaste urodziny oraz wiele innych. Znajdziemy tam także wiele produktów, które przydadzą się na dzień chłopaka w szkole, dzień kobiet lub wiele innych okazji. Na pewno znajdziemy tam również o wpół Soria potrzebne do organizacji urodzin, Wesel, sesji fotograficznych i wiele innych. Do takich należą balony, lampki ledowe, ledowe napisy np. Love i masa innych fajnych rzeczy.

Kupowanie ilości hurtowych zawsze wychodzi korzystniej cenowo. Za jedną sztukę w cenie detalicznej zapłacimy o kilka złotych więcej. Hurtowo zaopatrują się napewno wszystkie sklepy z upominkami ponieważ nie wszystkie hurtownie sprzedają po kilka sztuk klientom detalicznym. Większość hurtowni prowadzi sprzedaż także na stronach internetowych.