Salon Amanda

Ile kosztuje zrobienie reklamy na samochodzie?

 

Jadąc autem po mieście zawsze trafimy na samochód, na którym będą naklejone jakieś reklamy. Na jednych możemy zobaczyć zwykłe napisy wyklejone z samoprzylepnych literek, a na innych możemy zobaczyć profesjonalne grafiki reklamowe. Trudno powiedzieć co jest skuteczniejsze. Zrobienie reklamy na samochodzie można zlecić specjalizującej się w tym agencji reklamowej.

Ceny reklam na samochodach

reklama na samochodzie cenaDla zainteresowanych profesjonalną grafiką reklamową i oklejeniem samochodu możemy od razu napisać, że są to usługi reklamowe należące raczej do tych niedrogich. Na cenę składa się kilka elementów, ale najważniejsza jest oczywiście produkcja okleiny i samo wykonanie usługi. Jeśli mówimy o samochodach osobowych to reklama na samochodzie cena nie będzie większa niż około trzystu złotych. Za zrobienie naklejki i umieszczenie jej na samochodzie właśnie tyle powinniśmy zapłacić. Są jednak jeszcze inne formy reklamy, aniżeli oklejanie samochodu naklejkami. Można zamówić reklamę na ogromnych magnesach. Możemy wówczas w łatwy sposób umieścić reklamę na dowolnym samochodzie a potem ją zdjąć – jeśli nie będziemy jej na aucie akurat potrzebować. Takie magnesy można zamówić przez internet, a ich ceny w większości przypadków zależą od rozmiaru. W każdym razie za sporej wielkości reklamę zapłacimy w tym przypadku kilkadziesiąt złotych. W tym wszystkim jedno jest pewne. Reklama na aucie jest skuteczną formą prezentacji swojej firmy lub swojej oferty.

Z usługi oklejania samochodów albo z magnesów reklamowych może skorzystać dosłownie każda firma. Nie ważne czy to wielka korporacja czy mała firma jednoosobowa. Nic tak nie wyróżnia na mieście jak ładna grafika reklamowa umieszczona na swoim samochodzie. Każdy, kto widzi taką formę reklamy, powinien zapamiętać z niej dane kontaktowe.