Salon Amanda

Inwestycja w wyposażenie firmy budowlanej

Prowadząc firmę budowlaną doskonale wiem jak ważny jest odpowiedni sprzęt. Tak na prawdę to on stanowi połowę sukcesu. Dzięki niemu moi pracownicy mogą w pełni wykorzystywać swój potencjał i lepiej wykonywać powierzone zadania.

Nowe szlifierki dla firmy 

nowa hitachi g13sr4Na dodatek termin ich oddania znacznie się zmniejsza. Wszystko zależy od tego ile zainwestuję w swoją firmę. Ostatnio uznałem, że warto poszukać nowych szlifierek kątowych. Stare były już prawie do niczego i wiele osób się na nie skarżyło. Uznałem, że teraz czas na zakup porządnego sprzętu. Miał on poprawić naszą wydajność. Poszukując najlepszego rozwiązania natchnąłem się na rzecz jaką jest nowa hitachi g13sr4. Na forum budowlanym była szeroko polecana. Producenci zapewniali, że nadaje się do intensywnego użytku i warto zadbać w firmie o taki sprzęt. Jej cena przy większym zakupie stopniowo malała. Ja potrzebowałem siedem sztuk więc każdy sklep chciałby takiego klienta. Szlifierka kątowa w większości przypadków była sprzedawana na sztuki dlatego nikt nie brał ich więcej. Jednak ja prowadząc firmę budowlaną mogłem otrzymać rabat i trochę zaoszczędzić. Redukcja kosztów przy prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa jest ogromnie ważna i warto nauczyć się tej sztuki aby potem zawsze wychodzić na swoje. Teraz w przypadku kupna większej ilości szlifierek kieruję się tą zasadą aby z tego skorzystać. Na szczęście sklep od razu zaproponował mi zniżkę i nie musiałem o nią specjalnie walczyć. Na wszystko otrzymałem też gwarancję.

Byłem z tego zadowolony, ponieważ w razie uszkodzenia mogłem spokojnie zwrócić szlifierkę do sklepu i oczekiwać darmowej naprawy. Inwestując w taki sprzęt doskonale wiedziałem, że jest to dobre dla mojej firmy budowlanej. Na dodatek moi pracownicy byli jeszcze bardziej zadowoleni.