Salon Amanda

Jak wybrać rollup do naszej firmy w Warszawie?

Przenośna reklama, taka jak kaseta z zwijanym banerem, to absolutne – must have – dla każdej firmy. Zwijana reklama z grafiką powinna przetrwać w naszej firmie lata. Rollup, to wysuwany ze specjalnej kasety baner, który możemy ustawić w bardzo krótkim czasie, w dowolnej przestrzeni.

Najlepszej jakości rollupy w Warszawie

rollup - warszawaWiele jest czynników, którym powinien charakteryzować się dobry rollup. Grafika powinna być dobrze zaprojektowana kompozycje, oddawać ducha naszej marki, a technika druku powinna świadczyć o dobrej jakości obrazu. Sam rollup nie powinien być chwiejny, ani psuć się i zacinać podczas zwijania i rozwijania. Gdy zadajemy sobie pytanie o firmę oferującą najlepszej jakości rollup – Warszawa jest odpowiedzią na to gdzie szukać firm, które wykonują taką formę reklamy w sposób ciekawy i solidny. Taki rollup wykorzystamy do udekorowania naszego standu podczas konferencji, targów czy prezentacji. Rodzaje materiałów z jakiego wykonana zostanie ta forma reklamy są różne, tak samo jak możemy dopasować różne rodzaje kaset, w którą zwija się rollup. Zależnie od naszych potrzeb możemy zamówić kasetę cięższą lub lżejszą. Banery zwijane mogą także być jedno- jaki i dwustronne. Różnią się one także od siebie rozmiarem. Tańsze banery posłużą nam wtedy gdy okazje takie jak targi czy prezentacje zdarzają się sporadycznie, rollupy wyższych klas będą lepiej nadawać się do dużej eksploatacji. Wyróżniającą nas od innych formą prezentacji jest możliwość wykonania takiej formy reklamy na tkaninie. Ścianki reklamowe wydrukowane na specjalnych tkaninach odróżnią naszą markę spośród reklam innych firm.

Przenośne, zwijane grafiki reklamowe to optymalny produkt dla firm. Warszawa ma swojej ofercie firmy, które wykonują rollupy na niestandardowych tkaninach. Taka forma reklamy jest szybki w użyciu, a dobrze zaprojektowana grafika przykuje uwagę klientów.