Salon Amanda

Jakie rajstopy wybrać na ślub?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Kobiety dbają o każdy szczegół swojego wyglądu, w tym szczególnym dniu i nie ma się czemu dziwić, że chcą wyglądać perfekcyjnie. Pomijając suknię ślubną, rajstopy grają w tym dniu równie ważną rolę.

Jaki model rajstop ślubnych preferują kobiety?

rajstopy ślubneW dniu ślubu, równie ważny jak wygląd panny młodej jest jej komfort. Dlatego należy zadbać o to, by żaden element stroju nie krępował ruchów i był właściwie dopasowany. Dobre rajstopy ślubne powinny być wykonane z najlepszego rodzaju materiału, jak na przykład przędza, która gwarantuję trwałość i wygodę noszenia. Rajstopy ślubne najczęściej nie mają wyodrębnionej tak zwanej części majteczkowej – zatem są dopasowane do każdego rodzaju strojów ślubnych. Najczęściej wybieranym kolorem rajstop ślubnych jest oczywiście biały. Jednak w przypadku, gdy panna młoda ma suknię w kolorze ecru, należy do niej dopasować rajstopy w identycznym kolorze. Rajstopy ślubne nie powinny być całkowicie prześwitujące, a delikatnie matowe lub półmatowe. Mogą mieć ozdobne motywy, które nadają lub podkreślają całość stroju ślubnego. Wśród ofert producentów natrafimy również na rajstopy, które imitują pończochy wraz z pasem, jednak taką ich formę dobiera się w przypadku długich, masywnych sukien ślubnych. Jeżeli chcemy wybrać odpowiedni dla nas model rajstop ślubnych, najlepiej zrobić to w którymś z renomowanych sklepów internetowych, gdyż mają one w swojej ofercie największą ilość produktów. Najczęściej dostępnych od ręki. 

Panna młoda na ślubie musi wyglądać perfekcyjnie i czuć się swobodnie. Dlatego dobór odpowiednich rajstop jest tak ważny. Struktura rajstop, ich grubość oraz inne, indywidualne ich cechy są kwestią gustu wybierającej kobiety i nie starajmy się w to ingerować.