Salon Amanda

Jakie zdalnie sterowane auta wybrać dla dziecka?

Gwiazdka lub urodziny to idealne okazje ku temu, by sprawić dziecku prezent, o jakim od dawna marzyło. Największą popularnością wśród chłopców jeśli chodzi o upominki cieszą się pojazdy sterowane zdalnie. Zanim jednak wybierzemy ten idealny, warto porównać ich różne modele i dokonać wyboru, który zarówno przypadnie do gustu dziecku, jak i zapewni mu maksymalne bezpieczeństwo w czasie zabaw.

Wymarzone samochodziki na akumulator

auta dla dzieci na akumulatorMali chłopcy często marzą o tym, by tak jak ich rodzice jeździć prawdziwymi samochodami. Zanim jednak dorosną i otrzymają prawo jazdy, warto sprawić im prezent, który posłuży za dobry start w życiu przyszłego kierowcy! Idealnym pomysłem jeśli chodzi o wprowadzenie młodych automaniaków w dziedzinę motoryzacji będą auta dla dzieci na akumulator. Spośród wielu typów i modeli pojazdów wybrać można te, które najbardziej odpowiadają indywidualnym preferencjom i predyspozycjom dziecka. Autka są sprawdzone przez specjalistów i bezpieczne dla każdego małego adepta jazdy. Wśród pojazdów elektrycznych dostępne są małe autka zdalnie sterowane, będące imitacjami prawdziwych znanych modeli samochodów, a także służby drogowe, takie jak policja i straż pożarna. Do zabawek podłączone są czujniki ruchu i systemy dźwiękowe naśladujące syreny strażackie czy alarmy. Dla starszych dzieci do nabycia są auta, za kierownicą których mogą usiąść na otwartym terenie pod opieką dorosłych sami poprowadzić pojazd.

Pojazdy są dostosowane dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat i posiadają 2 miejsca siedzące, więc młody kierowca będzie też mógł zabrać na wyprawę kolegę-pasażera. Do tego auta dokupić można także kask i dodatkowe akcesoria. Nabycie elektrycznych pojazdów będzie spełnieniem marzeń każdego młodego miłośnika samochodów i motoryzacji. Wymaga to oczywiście starannego nadzoru i wcześniejszego przeszkolenia dziecka.