Salon Amanda

Jakość bielizny termoaktywnej

Sezon jesienno – zimowy, jest najbardziej niebezpieczny dla dzieci i dorosłych o obniżonej odporności. W tych paru miesiącach, dzieci bardzo często chorują, szczególnie te, które chodzą do przedszkola, lub szkoły podstawowej.

Zastosowanie bielizny termoaktywnej dla dziecka

bielizna termoaktywna dla dzieci brubeckCzasem nie da się uchronić od przeziębienia, kiedy wszyscy dookoła są chorzy o roznoszą bakterie i zarazki. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed infekcjami, jest zdrowa zbilansowana dieta i ciepłe ubranie. Dzieci najszybciej tracą ciepło przez głowę i stopy, więc w zimie koniecznie muszą nosić czapki i grube skarpetki. Jednak to nie wszystko, bo trzeba też chronić plecy i klatkę piersiową przed wychłodzeniem. Klasyczna bielizna jest wykonana z bawełny, która słabo grzeje, dlatego najlepsza będzie bielizna termoaktywna dla dzieci Brubeck. Jest to komplet bluzki z leginsami. Wykonana jest w czterdziestu pięciu procentach z polipropylenu, pięćdziesięciu dwóch procent z poliamidu, a pozostałe trzy procent stanowi elastan, zapewniający dobre przyleganie do ciała. Dzięki takiej kombinacji tkanin, bielizna świetnie grzeje i szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz, gdyż materiał posiada liczne kanaliki wentylacyjne. Bielizna jest bezszwowa, więc na pewno nic malucha nie będzie uwierać w trakcie chodzenia. Od wewnętrznej strony materiał posiada miękką warstwę, która jest przyjemna w dotyku. W takiej bieliźnie nasze dzieci mogą grać w piłkę, chodzić na długie zimowe spacery, czy jeździć na nartach, bo z pewnością nie zmarznie.

Bielizna termoaktywna przyda się każdemu dziecku bez względu na wiek. Idealnie przylega do skóry i nie powoduje dyskomfortu w poruszaniu się. Maluch może ją zakładać także na początku wiosny, w chłodniejsze dni, bo nie jest ona gruba.