Salon Amanda

Komfortowe prześcieradło jersey

Któregoś dnia moje dziecko przeszło samo siebie. Wróciłam do domu, a moja 7 letnia córka wzięła z łóżka nasze prześcieradło, zrobiła w nim sobie dziurki i usta i udawała ducha. Była tak z siebie zadowolona, że nawet szkoda było mi na nią nakrzyczeć. Jednak przyznam, że byłam zła. Zwrócić uwagę jakoś delikatnie jednak musiałam.

Prasowanie prześcieradła nie jest już konieczne

prześcieradło jersey bez prasowaniaNie wiem, skąd wziął się u niej taki szalony pomysł, ale przez to musiałam jechać do sklepu i kupić nową pościel. Z jednej strony może i dobrze, że tak się stało, bo zawsze chciałam kupić prześcieradło jersey bez prasowania, jednak gdy miałam swoje, to tak jakbym czekała, aż się wysłuży. A w ten sposób dzięki córce, mogłam nabyć je o wiele szybciej. Tak to pewnie jeszcze z rok bym zwlekała. Moje stare prześcieradło z gumką nie było już najlepszej jakości. Natomiast prześcieradła ze sklepu pachniały świeżością i były produkowane z samych najlepszych materiałów. Teraz producenci bardzo dbają o to, żeby klientom odpowiadało gatunkowo. Najlepsza bawełna i tkaniny, ponieważ wiele osób jest w naszych czasach alergikami. Gdy zobaczyłam, że jest prześcieradło bez prasowania, to bardzo się ucieszyłam. Nigdy nie lubiłam prasowania prześcieradeł i zajmowało mi to dużo czasu. Ciężko było odpowiednio równo rozłożyć tak duży materiał i zawsze bardzo się przy tym denerwowałam. Teraz w końcu skończy się ten uciążliwy problem w moim domu. Nie będę musiała prasować i przypalać przy tym materiału znając moje szczęście.

Spodobało mi się również to, że można było wybierać spośród wielu kolorów tych prześcieradeł. Przestał już królować biały, który zawsze każdemu kojarzy się z prześcieradłem. Teraz jest miejsce i na inne kolory i bardzo mnie to cieszy, bo zawsze lepiej wygląda jak w domu jest kolorowo.