Salon Amanda

Konserwacja trudno dostępnych powierzchni

Priorytetem większości ludzi jest czystość i higiena. Dotyczy to nie tylko naszych mieszkań ale również miejsca zatrudnienia, pojazdów jakimi się poruszamy, oraz miejsc użyteczności publicznej w których spędzamy czas. W czystych przestrzeniach czujemy się dobrze i bezpiecznie. Dlatego staramy się systematycznie dbać o ich czystość. Dotyczy to również urządzeń i sprzętów, którymi się posługujemy.

Koszt czyszczenia powierzchni suchym lodem

mycie suchym lodem cenaWspółczesne urządzenia oraz sprzęt na co dzień używany to przede wszystkim nowoczesne i delikatne aparatury wymagające odpowiedniego mycia i konserwacji. Utrzymanie ich w czystości nie zawsze jest proste, czasami konieczne jest użycie specjalnych środków lub odpowiedniego sprzętu czyszczącego. W niektórych przypadkach doskonale sprawdza się suchy lód. Wykorzystanie go w procesie czyszczenia zapewnia doskonałe efekty w bardzo krótkim czasie, oraz dużą skuteczność nawet w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń takich jak silikon, farba czy smar. Jeśli więc interesuje nas usługa taka, jak mycie suchym lodem cena jest bardzo przystępna i zależy od ilości zużytego granulatu oraz sprężonego powietrza. Należy bowiem zaznaczyć iż suchy lód występuje w postaci granulatu, który w kontakcie z powietrzem sublimuje do postaci gazowej. Dlatego na umytych w ten sposób powierzchniach nie pozostają żadne zacieki ani smugi. Sam proces czyszczenia odbywa się bez udziału detergentów i jest całkowicie bezpieczny dla środowiska.

Suchym lodem możemy czyścić  trudno dostępne miejsca, oraz elementy wrażliwe na kontakt z wodą i środkami chemicznymi. Metoda ta nie uszkadza czyszczonych powierzchni. Po zakończeniu prac czyszczących pozostaje tylko suchy brud który bez problemu można usunąć. Czynność tą może wykonywać jedynie osoba odpowiednio do tego przygotowana.