Salon Amanda

Konstrukcja wózka Bebetto Vulcano

Firma Bebetto jest dość uznaną firmą, która na polski rynek dostarcza różnorodnych akcesoriów dziecięcych, ale przede wszystkim znana jest z produkowania dobrej jakości wózków dla dzieci. Wózki tworzone przez firmę Bebetto dostępne są na rynku w różnych modelach, a każdy z nich dodatkowo możemy zakupić w wersji podstawowej lub rozszerzonej o dodatkowe funkcjonalności.

Lekki wózek dziecięcy Vulcano

wózek dziecięcy - model bebetto vulcanoWózki produkowane przez firmę Bebetto charakteryzują się różnymi funkcjonalnościami i właściwościami. Jeśli więc potrzebny jest nam lekki wózek dziecięcy – model Bebetto Vulcano może okazać się całkowitym spełnieniem naszych potrzeb i oczekiwań. Konstrukcja tego wózka jest bowiem wykonana z lekkiego, ale niezwykle wytrzymałego stopu aluminium, dzięki czemu wózek charakteryzuje się niewielką wagą i pozwala nam na bezproblemowe przenoszenie go, kiedy zachodzi taka potrzeba. Nie musimy więc martwić się kwestią wnoszenia wózka po schodach. Wytrzymałość aluminium sprawia, że nie musimy martwić się kwestią jakichkolwiek uszkodzeń i odkształceń, które mogłyby się pojawić na konstrukcji w przypadku uderzenia wózkiem w większą przeszkodę. Wózek to oczywiście nie tylko sama konstrukcja, ale również materiał, którym jest ona powleczona, by odpowiednio spełniać swoją funkcjonalność. Materiał ten wykonany jest w modnych kolorach, charakteryzuje się dużą przepuszczalnością powietrza i jest niezwykle łatwy, jeśli chodzi o czyszczenie.

Dzięki temu wózek Vulcano jest produktem sprawdzającym się jako bezpieczny środek transportu dla naszego dziecka, a jednocześnie akcesorium, które dzięki swojej konstrukcji nie sprawia rodzicom większych przeszkód podczas spacerów. Wózek wyposażony jest ponadto w szereg udogodnień, dzięki którym spacerowanie z dzieckiem jest w pełni bezpieczne i komfortowe.