Salon Amanda

Kupno żarówki do samochodu

Mój kumpel Robert sprowadzał samochody z zagranicy. Często były to sprawne pojazdy, które sprzedawał od ręki. Te, które wymagały napraw, bądź wkładu finansowego najpierw naprawiał, a później wystawiał na sprzedaż w nieco wyższej cenie. Interes mu się kręcił od kilku ładnych lat.

Zakupy w największym sklepie z żarówkami samochodowymi 

żarówka xenon d1sMiałem już odłożoną kasę na nowsze auto i dlatego odezwałem się do Roberta, który obiecał mi sprowadzić interesujący mnie samochód. Wiedziałem, że weźmie ode mnie mniej i poprosiłem, żeby rozejrzał się za autem w miarę sprawnym. Oczywiście miałem dodatkowe pieniądze na ewentualne naprawy. Robert sprowadził dla mnie auto, które miało tylko jedną małą wadę. Była przepalona jedna żarówka, którą musiałem wymienić. To był żaden koszt i cieszyłem się, że tylko tym musiałem się zająć. Potrzebna była mi żarówka xenon d1s i od razu postanowiłem wybrać się do największego w mieście sklepu z żarówkami samochodowymi. Owszem, mogłem iść do pobliskiego sklepu, ale tam był ograniczony asortyment i nie miałem pewność, czy interesującą mnie żarówkę tam dostanę. Szkoda było mi czasu na szukanie. Starą, przepaloną żarówkę wziąłem ze sobą. Niby doskonale wiedziałem jaki to rodzaj, ale dla pewności wolałem mieć ją ze sobą do porównania. W sklepie było sporo ludzi, ale dość szybko byli obsługiwani. Kiedy przyszła moja kolej to powiedziałem jaką konkretnie żarówkę chcę kupić i sprzedawca mi ją podał. Poszło wyjątkowo sprawnie i nawet niedrogo zapłaciłem.

Żarówkę sam sobie zamontowałem, bo było to banalnie proste. Mogłem od razu jeździć swoim samochodem i nic w niego nie wkładać, ponieważ był w stu procentach sprawny. Robert załatwił wszelkie formalności z dokumentami i pozostało mi tylko załatwienie ubezpieczenia.