Salon Amanda

Limuzyną na studiówkę

Mam w szkole bardzo zgraną paczkę przyjaciół. Często spotykamy się poza szkołą, np. wychodzimy wspólnie do kina lub na zakupy, albo razem się uczymy. Jak tylko zaczęliśmy trzeci rok liceum, wiedzieliśmy, że wspólnie będziemy bawić się również na studniówce. Bardzo chcieliśmy by ten dzień był dla nas wyjątkowy. 

Limuzyna oznaczała efektowne wejście na studniówkę

limuzyna na studniówkeWiadomo, że  studniówka jest czasem, kiedy uczniowie mogą trochę się popisać. Niektórzy wybierają bardzo wystawne suknie albo nieszablonowe fryzury i dodatki. My z przyjaciółmi postanowiliśmy jednak że oprócz świetnych strojów, również nasze wejście na studniówkę będzie wyjątkowe. W jaki sposób to osiągnęliśmy? Wynajęliśmy limuzynę. Przyznam szczerze, że limuzyna na studniówke sprawdziła się dobrze. Oczywiście ważne było to, że w nietuzinkowy sposób dostaliśmy się na imprezę, ale i po prostu fajnie było przyjechać się takim autem. Nigdy wcześniej nie miałam okazji jechać takim luksusowym samochodem, a więc czułam się wyjątkowo. Wynajęliśmy czarną limuzynę, która super wyglądała na zdjęciach. Wynajęliśmy oczywiście również kierowcę. W środku limuzyna była bardzo wystawna – szczególnie podobała mi się jasna skóra, którą zostały obite siedzenia. W środku mieliśmy zapewnione przekąski oraz szampana, co było miłym dodatkiem. Przed samą studniówką pojeździliśmy trochę po mieście, aby podróż ta była dłuższa niż kilka minut.

Mieliśmy naprawdę efektowne wejście na imprezę. Wynajęcie limuzyny był to wspaniały pomysł. Sam przejazd limuzyną był naprawdę fajny i bawiłam się w jego trakcie świetnie. Trochę bałam się, że koszt wynajęcia samochodu będzie duży, ale po podzieleniu tego na kilka osób wyszło naprawdę tanio. Bawiliśmy się super zarówno w limuzynie jak i na studniówce.