Salon Amanda

Miesięczna rata za auto bez dodatkowych opłat

Przedsiębiorcy mogą dzisiaj korzystać z różnych form wsparcia dla swojego biznesu. Wiadomo, że zakup nowych samochodów dla firmy wiąże się z posiadaniem dość dużego kapitału. Nie każde przedsiębiorstwo (szczególnie na początku swojej działalności) może pochwalić się takim kapitałem.

Możliwość zaplanowania budżetu firmy przy wynajmie samochodu

rent a car gdanskWłaśnie dlatego lepszym rozwiązaniem może okazać się dzierżawa samochodu, a nie jego zakup. W trakcie dzierżawy samochodu firma musi co miesiąc uiszczać ratę, która jest określona w umowie. Ta rata nie ulega żadnym zmianom, dlatego nie należy się martwić tym, że po kilku miesiącach wynajmu rata za samochód może wzrosnąć. Tak na pewno się nie stanie. Dzięki temu, że od razu znana jest rata za samochody, firma może zaplanować dokładnie swój budżet – wie, ile wyda na samochody, a więc wie też, na co może pozwolić sobie w danym miesiącu. Okazuje się, że usługa rent a car gdansk cieszy się większą popularnością niż tradycyjny leasing. Od razu należy zaznaczyć, że w przypadku leasingu raty są wyższe. Wypożyczalnie mają do zaoferowania naprawdę najlepsze modele i marki samochodów. Wśród nich każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą, która znajduje się na stronie internetowej wypożyczalni aut. W czasie wypożyczania samochodu nie ma też żadnych dodatkowych czy ukrytych opłat. Wszystkie opłaty zawarte są w umowie, a jedyną opłatą jest właśnie miesięczna rata za wynajem samochodu.

Najczęściej samochód dla firmy wypożyczany jest na okres przynajmniej jednego roku. Po zakończeniu umowy można podpisać nową umowę na taki sam samochód albo zdecydować się na wymianę marki i modelu. Dla każdego przedsiębiorstwa jest to naprawdę duża oszczędność czasu oraz pieniędzy. Warto wziąć pod uwagę wynajem długoterminowy z wypożyczalni.