Salon Amanda

Modne sukienki koronkowe

Nie mogłam się nadziwić, że w tym roku już w kwietniu było aż tak ciepło, że mogłam wyjść w samej bluzie, krótszych spodenkach. Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ nakładanie na siebie tylu warstw ubrań nie było zbyt komfortowe. Aż chciało się tego powiewu wolności i nadejścia cieplejszych dni, które w tym roku zaskoczyły nas bardzo wcześnie.

Letnia sukienka z koronki

stylowe sukienki koronkoweNależę do osób, którym wiele do szczęścia nie potrzeba. Jednak jedno jest pewne-uwielbiałam wolność i bieganie. Nie lubiłam, gdy cokolwiek mnie ograniczało. To samo tyczyło się mojej odzieży. Uwielbiałam luźny ubiór, dlatego stylowe sukienki koronkowe wydawały się być dla mnie idealnym wyborem. Sukienkę wystarczy narzucić przez głowę i już jest. Chwila moment i człowiek gotowy do wyjścia. Tak to trzeba dobrać koszulkę, do niej spodenki i często ta stylizacja się gryzie. A sukienki wyglądają i elegancko i bardzo mi w nich wygodnie. Dlatego w tym roku postanowiłam trochę powiększyć moją kolekcję, bo miałam tylko dwie sukienki z koronki. Cieszyłam się, że i w tym sezonie koronka jest modna, ponieważ mogłam kupić sobie jeszcze kilka pięknych kreacji. Kiedy wybierałam sukienkę w galerii, patrzyłam na to, czy jest lekka i zwiewna. Nie mogła być obcisła, chciałam, żeby luźno układała się na ciele. Znalazłam piękna sukienkę z białej koronki, z bardzo dobrego materiału na podszewce. Od razu musiałam iść do kasy i ją kupić bez zastanawiania się.

Sukienka którą wybrałam była bardzo wygodna i luźna. Poza tym, miała porządną podszewkę i w ogóle nie prześwitywała. Ciężko teraz znaleźć cokolwiek z koronki, co nie będzie prześwitywać, bo obecnie robią wszystko z bardzo cienkich materiałów. Jednak mnie się udało, suknia pasowała świetnie i bardzo dobrze się w niej czułam. Zakupy były udane.