Salon Amanda

Modny i nowoczesny okrągły karnisz metalowy podwójny

 

Firanki oraz zasłony dodają pomieszczeniu komfortu oraz przytulności. Zazwyczaj większość osób wybiera do swoich mieszkań czy domów firanki i zasłony utrzymany w jasnej kolorystyce. Pozwala to optycznie powiększyć pomieszczenia oraz zapewnia przejrzystość i dobre oświetlenie.

Jaki okrągły karnisz metalowy podwójny wybrać?

okrągłe karnisze metalowe podwójneWśród najbardziej popularnych firan od wielu lat bezwzględnie klasyfikują się długie, praktycznie do samej ziemi. Zazwyczaj są one białe lub utrzymane w jasnej kolorystyce. Dla odmiany zasłony (umieszczane najczęściej po bokach) mogą być już w bardziej żywej barwie, która jest dopasowana do wystroju wnętrza i współgra pod względem koloru z innymi dodatkami czy kolorem ścian. Uznaniem cieszą się także firanki w postaci tak zwanych makaroników – prezentują się one bardzo nowocześnie i umożliwiają różnorodne stylizacje (np. stworzenie węzłów czy podpięcie ich według gustu). Osobną kwestią jest odpowiedni wybór karnisza do danego pomieszczenia oraz firanek. Najlepiej w większości przypadków sprawdzają się okrągłe karnisze metalowe podwójne, które doskonale pasują zarówno do salonu, jak i do sypialni. Są one bardzo dobrze wykonane pod względem jakościowym oraz mogłam utrzymać nawet stosunkowo ciężki firany i zasłony. Na rynku dostępne są okrągłe karnisze metalowe utrzymane w różnej kolorystyce oraz dostępny w wariantach klasycznych oraz w wariantach bardziej strojnych (ze zdobieniami). Dzięki temu każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie, co będzie pasować do wystroju wnętrza.

Metalowe karnisze są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Prezentują się doskonale nawet przez długie lata. Celem ich odświeżania wystarczy delikatnie przetrzeć je zmoczoną ściereczką z dodatkiem lekkiego środka czyszczącego. Dzięki temu odzyskają dawny blask oraz doskonały wygląd – bez dużego wysiłku oraz nakładu pracy.