Salon Amanda

Nadruk na bluzach sportowych

Wspólne wyjazdy na pokazy sprawiły iż drużyna coraz bardziej zaczynała postrzegać się jako jedną całość, a nie tylko zbiór pojedynczych odtwórców. Była to bardzo mile widziana zmiana, gdyż zaczęliśmy jeszcze lepiej współpracować ze sobą, zarówno na pokazach, jak i poza nimi.

Bluzy z nadrukiem loga drużyny

bluza z nadrukiem cenyPomysł wykonania drużynowego ubioru pojawił się więc dość naturalnie, gdyż wszyscy chcieliśmy być postrzegani jako część zespołu, a koszulki czy bluzy z symbolem drużynowym bardzo w tym pomagały. Jednak wykonanie bluz było o wiele trudniejszym zadaniem niż nadruk na samych koszulkach, gdyż w naszej okolicy nie było żadnego zakładu, który zajmowałby się nadrukami na takiej odzieży. Musieliśmy więc szukać nieco dalej, w końcu natrafiając na internetową firmę, w której ofercie znajdowała się również bluza z nadrukiem ceny wykonania takiej bluzy były nieco wyższe niż nadruk na koszulce, gdyż podstawowa bluza kosztowała o wiele więcej, jednak nie był to bardzo wygórowany koszt. Zdecydowaliśmy się więc ową firmę przetestować, zamawiając kilka pierwszych bluz na próbę, choć nie spodziewaliśmy się zbyt wysokiej jakości, zwłaszcza że owa firma była dość nowa, i nie miała jeszcze wielu klientów. Okazało się jednak iż czas wykonania był zaskakująco krótki, a jakość zarówno samej bluzy, jak i nadruku na niej zdecydowanie bardzo wysoka.

Drużynowy symbol, mimo iż niewielki, został odwzorowany idealnie, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów, a nadruk prezentował się nie tylko okazale, ale był również wytrzymały i niepodatny na zużycie z czasem. Mogąc ocenić na własne oczy jakość wykonania, mogliśmy więc bez problemu zamówić większą ilość odzieży dla drużyny, wedle upodobania każdego z członków, a każdy zamówiony element był tak samo dobrze wykonany.