Salon Amanda

Najlepsi fryzjerzy, którzy uratują Twoje włosy

Od dziecka miałam mnóstwo problemów z włosami i długą żyłam w przeświadczeniu, że jestem na te problemy skazana dożywotnio. Kiedy jednak dowiedziałam się, że istnieje sposób na zażegnanie moich problemów, od razu z niego skorzystałam i… nie zawiodłam się!

Doskonali fryzjerzy pracujący w Łodzi

dobry fryzjer z ŁodziMoja mama ma kręcone włosy, a tata proste. Wydawałoby się, że powinnam zatem odziedziczyć albo włosy po tacie, albo po mamie. Tymczasem jestem ich prawdziwą mieszanką w tej kwestii. Moje włosy są bardzo gęste i z ogromną tendencją do kołtunienia. Można je uznać za proste, lecz w dotyku są bardzo szorstkie tak, jak włosy kręcone, przez co czasami nieprzyjemnie się falują. Przez moje włosy połamałam niejedną szczotkę i niejednokrotnie także ich rozczesywanie kończyło się płaczem. Wiedziałam, że muszę je obciąć, jednak z drugiej strony zawsze marzyły mi się długie włosy. Rozwiązaniem na moje problemy okazał się dobry fryzjer z Łodzi do którego początkowo udałam się jedynie na obcięcie końcówek. Kiedy jednak zwierzyłam się fryzjerowi ze swoich problemów, ten zaproponował mi niedrogi zabieg keratynowy na włosy, który miał zażegnać mój problem. Nie miałam nic do stracenia, więc przystałam na propozycję fryzjera i… nie zawiodłam się. Dziś jedynie mam do siebie pretensje, że wcześniej nie wykonałam takiego zabiegu. Po nim moje włosy wyglądają zupełnie tak, jak włosy modelek na reklamach! Są idealnie proste, gładkie i lśniące jak u nowo zakupionej lalki, nie kołtunią się, nie rozdwajają i nie sprawiają żadnych problemów. 

Tak zdrowych włosów jeszcze nigdy nie widziałam, a tym bardziej nie miałam. Zabieg uratował je przed obcięciem, nawet końcówki nie ucierpiały zbyt mocno! W dodatku przez wzgląd na to, że po zabiegu moje włosy ładnie się wyprostowały, zyskały tym samym na długości! Teraz wreszcie mogę zapuścić swoje włosy do pasa bez obawy o ich pielęgnowanie.