Salon Amanda

Najlepsi producenci kosmetyków

 

Przez dłuższy okres czasu w moim życiu, nie miałam potrzeby, aby znacząco dbać o swoją cerę. Niestety po kilku latach swojej ignorancji w dziedzinie pielęgnacji twarzy, przypłaciłam to wieloma przykrymi skutkami ubocznymi w postaci pękających naczynek, czy wyprysków.

Doskonałe kosmetyki dla skóry wrażliwej

producent kosmetykówMój dom rodzinny mieścił się tuż obok źródełka, wobec czego rodzice często zaczerpywali ze źródła wodę, czy to na herbatę, czy w przypadku mojej mamy, do przemywania twarzy. Mama nauczyła mnie tego nawyka i w okresie nastoletnim do pielęgnacji buzi wystarczyło mi jedynie delikatne, antybakteryjne mydło i właśnie woda źródlana. Kiedy jednak przeprowadziłam się do większego miasta, na mojej skórze zaczęły pojawiać się różne krostki, wypryski, a nawet wągry. Winowajcą było zarówno zanieczyszczone powietrze, jak i niezdrowy tryb życia, który niestety wszedł mi w nawyk. Zaczęłam zatem szukać czegoś, co mogłoby mi pomóc. Pewien producent kosmetyków oferował swoje produkty na bazie naturalnych składników, a z racji tego, że zostałam wychowana w taki sposób, aby ufać naturze, postanowiłam zakupić zarówno żel do mycia twarzy, jak i tonik, a także maseczki oczyszczające. Moja cerę jest połączeniem cery mieszanej z wrażliwą, bowiem ma ona tendencję zarówno do przetłuszczania się, jak i przesuszania we wrażliwych miejscach, a także ze skłonnością do pękających naczynek, szczególnie w okresie zimowym.

Dzięki zakupionym przeze mnie kosmetykom, doprowadziłam swoją skórę do stanu idealnego. Teraz nie muszę się już martwić tym, czy po mroźnym dniu znów moja buzia będzie mnie szczypała. Kosmetyki naturalne doskonale chronią skórę mojej twarzy bez względu na to, czy na dworze panuje upał, czy może zima. Ponadto są to kosmetyki również bardzo odżywcze dzięki czemu nie muszę stosować dodatkowych produktów.