Salon Amanda

Najlepsza aranżacja w moim własnym hotelu

Od jakiegoś czasu zajmuję się biznesem. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ w taki sposób zarabiam na życie. Dodatkowo często podróżuję. W pewnym momencie stwierdziłem, że wybuduję własny hotel na terenie Bydgoszczy.

Znany projektant podjął pracę dla nowoczesnego hotelu 

modna aranżacja wnętrz w BydgoszczyWcześniej gdy odwiedzałem to miasto w celach biznesowych nie miałem gdzie przenocować oraz prowadzić porządnych spotkań biznesowych. Uznałem, że należy wykorzystać słabość rynku i stworzyć miejsce w którym można spędzić czas na bardzo wysokim poziomie. Chciałem aby s kład mojego kompleksu wchodziły sale konferencyjne, spa, porządna restauracja oraz wszystko to co z najwyższej półki. Podczas spotkań z bardzo ważnymi klientami to było na wagę złota. Dodatkowo sam często przebywałem w tamtych rejonach i chciałem się gdzieś zatrzymać. W takiej sytuacji rozpocząłem budowę własnego hotelu. Oczywiście wszystko nie było takie łatwe jak może się na początku wydawać. Czekało mnie mnóstwo pracy. Dodatkowo cały czas szukałem projektanta wysokiej klasy, który zajmie się projektowaniem wnętrz hotelowych. Musiał być to człowiek z doświadczeniem. Nie chciałem początkującego kreatora do tak poważnego projektu. Na szczęście odpowiedni człowiek sam mnie znalazł. Okazało się, że modna aranżacja wnętrz w Bydgoszczy istnieje jednak nie jest dostępna dla wszystkich. Skontaktował się ze mną bardzo ceniony architekt wnętrz, który miał doświadczenie wyniesione z Niemiec. Tam pracował przy budowie i aranżacji trzech prestiżowych hoteli w których wcześniej bywałem.

Musiałem przyznać, że czułem się tam bardzo dobrze i chciałem u siebie coś podobnego. Ostatecznie architekt podjął ze mną współpracę. On wraz z pracownikami miał zaprojektować przestrzeń hotelową. Wszystko miało być wykonywane na bardzo wysokim poziomie.