Salon Amanda

Najlepsze meble marki Kocot

Większość dzieci posiada swój pokój, w którym znajdują się najważniejsze meble i akcesoria. Umeblowanie pokoju dziecięcego zmienia się najczęściej co kilka lat, bo maluch szybko rośnie i wyrasta z obecnych mebli. Najlepszą marką mebelków jest firma Kocot.

Z czego są wykonane mebelki Kocot?

meble marki kocotNa rynku znajdziemy meble wykonane z naturalnego drewna, ze sklejki, lub specjalnej płyty. Najlepsze są oczywiście drewniane meble, ponieważ są trwałe i mocne. Meble marki Kocot są dobrze znane na polskim rynku od wielu lat, gdyż jest to firma z tradycjami, która produkuje wysokiej jakości produkty dla dzieci. Mebelki są dostosowane do wieku dzieci i posiadają odpowiednie zabezpieczenia. Producent oferuje swoim klientom pojedyncze meble, lub całe zestawy składające się z niezbędnych elementów dla poszczególnego wieku dziecka. W sprzedaży znajdziemy meble dla niemowlaków, przedszkolaków i uczniów. Meble są wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego, dębowego, lub klonowego i pomalowane są bezpieczną farbą bez szkodliwych substancji. Łóżeczka dziecięce mogą posiadać szczebelki, albo jedynie podwyższoną ramę. Meble Kocot to pełna oferta łóżek, szafek nocnych, szaf na ubrania, czy komód. Wszystkie meble posiadają zaokrąglone brzegi i krawędzie, a ich wysokość jest dostosowana do wieku dzieci. Dla przedszkolaków znajdziemy różne modele stolików z krzesełkami, które będą im służyć do rysowania, malowania i zabawy. Natomiast dla uczniów marka Kocot przygotowała zestawy biurek z regałami na książki.

Marka Kocot sprzedaje swoje meble w przystępnych cenach dla większości klientów. Mają one wysoką jakość i bogate wzornictwo dzięki czemu wyróżniają się na tle konkurencji. Możemy je znaleźć w dobrych sklepach meblowych, lub w sklepie internetowym producenta.