Salon Amanda

Nasze aranżacje wnętrz

 

Któregoś dnia, wspólnie z mężem stwierdziliśmy, że trzeba zmienić coś w naszym domu. Dawno nie było już tam nic w nim zmieniane, tak jak zostawili nam rodzice, tak było. Lepiej było planować jakieś remonty, póki jeszcze nie mieliśmy dzieci, bo dzieci to też duży wydatek i pewnie już nie byłoby wtedy ani pieniędzy, ani siły na jakiekolwiek zmiany.

Aranżacja wnętrz jak z bajki

aranżacje wnętrz krakówDlatego postanowiliśmy zmienić wystrój mieszkania. Nie chciałam jednak, żeby było to zrobione bez przemyślenia. Dlatego aranżacje wnętrz kraków były tutaj konieczne. Potrzebowaliśmy specjalisty, który przyjedzie, oceni stan mieszkania i stwierdzi, co najlepiej będzie do niego pasowało. Ja nie znałam się na wystroju wnętrz i sama na pewno wybrałabym nie pasujące do siebie meble i kolory ścian w nieodpowiednich odcieniach. Dlatego potrzebowałam konkretnej porady i pomocy w wykonaniu projektu. Zadzwoniłam do biura i umówiłam się na wizytę dekoratora wnętrz w naszym domu. Miła pani przyjechała już następnego dnia i dokładnie obejrzała mieszkanie. Stwierdziła, że mieszkanie jest dość małe, więc ciemne kolory odpadają. Musimy więc iść w beżowe odcienie i jasne meble. Poza tym położymy wszędzie deski podłogowe, ponieważ są o wiele bardziej trwałe niż panele. Pani miała przy sobie różne wzory desek i kolorów ścian. pokazywała je na specjalnym tablecie firmowym. Byłam zaskoczona, ile mamy możliwości do wyboru. Zdecydowałam się na beżowy kolor ścian i jasne deski podłogowe. Później zajęliśmy się meblami.

Z meblami było już dużo ciężej, bo wszystkie mi się podobały, w różnych możliwych kombinacjach. Dopiero po paru dniach podjęłam ostateczną decyzję. Trochę to potrwało z powodu mojego niezdecydowania, jednak teraz wiem, że będę miała mieszkanie takie jak z marzeń.

Więcej informacji na stronie: www.chmiest.com