Salon Amanda

Naturalne składniki w kremie do twarzy

Wybór odpowiedniego kremu do twarzy wcale nie należy do najłatwiejszych. Tym bardziej, że obecnie można wybierać spośród całego mnóstwa różnych marek i kremów. Na polskim rynku pojawiła się ostatnio zupełnie nowa marka niemiecka o nazwie Logona. Jest to marka, która ma w swojej ofercie nie tylko kremy, ale też inne kosmetyki do ciała.

Kremy z olejem migdałowym, oliwkowym i jojoba

kosmetyki make me bio do twarzySą to produkty stworzone w całości z naturalnych składników. Wśród nich można znaleźć np. krem do twarzy z karotenem. Jest to krem witaminowy, którego zadaniem jest odżywienie skóry. Poza tym w kremie znajduje się karoten pochodzący z marchwi, który nadaje skórze delikatny odcień lekko opalonej skóry. W kremie znajduje się kompozycja niezwykle cennych naturalnych olejów. Wśród nich należy wyróżnić olej migdałowy, oliwkowy i olej jojoba. Takie kosmetyki make me bio do twarzy stały się bardzo popularne. W kremie znajduje się również ekstrakt z marchwi i sok z aloesu zwyczajnego. Jak wiadomo, aloes ma wiele cennych właściwości – działa przeciwzapalnie i jest hipoalergiczny. Masło Shea oraz masło kakaowe, które znajdują się w kremie do twarzy, pochodzą tylko i wyłącznie z biologicznych upraw. Skóra nie tylko ma zapewniony odpowiedni poziom wilgotności, ale również jest niezwykle elastyczna. W kremie znajduje się naturalna witamina F, a także krzem. To one zapewniają skórze funkcje obronne i chronią ją przed szkodliwymi działaniami czynników środowiskowych.

Dzięki temu nie dochodzi też do przedwczesnego starzenia się skóry. Warto wspomnieć też o tym, że tego typu krem odpowiada za wygładzanie drobnych zmarszczek. W kremie nie znajdują się żadne środki konserwujące. Jest to produkt ekologiczny. Niewielka ilość kremu należy wklepać w skórę twarzy. Najlepiej korzystać z kremu przynajmniej raz dziennie.