Salon Amanda

Niedrogi kompaktowy waporyzator

 

Początki waporyzacji sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, ale wówczas nie istniały na tyle zaawansowane technologie, by urządzenia, bezawaryjnie, spełniały wszystkie swoje funkcje. Na szczęście do pomysłu powrócono i dziś możemy cieszyć się naprawdę porządnymi vaporizerami.

Czy nabijać waporyzator marihuaną?

waporyzator marihuanyPoddawanie legalnej marihuany procesowi waporyzacji, jest najbardziej wydajnym sposobem na pozyskanie zawartych w niej substancji czynnych. Jest tak, ponieważ susz roślinny nie jest spalany, a ogrzewany, co automatycznie prowadzi do tego, że składniki pozyskiwane są równomiernie i do samego końca. W tym procesie, straty w substancjach aktywnych mogą sięgać, maksymalnie trzech-czterech procent, podczas, gdy w procesie spalania jest to od czterdziestu do, nawet, sześćdziesięciu procent. Jest tak, ponieważ temperatura spalania jest dla materiału roślinnego zbyt wysoka i zanim zdążą się zeń uwolnić wszystkie wartościowe składniki, ulegnie on spopieleniu. Waporyzator marihuany rozwiązuje tę kwestię, ograniczając straty do minimum i czyniąc ten proces nieporównywalnie bardziej efektywnym. Dobre vaporizery suszu najprościej znaleźć w internecie, gdzie działają najlepsze sklepy dla vaperów. Pamiętajmy jednak, że osoba poczatkująca wcale nie musi kupować najdroższego urządzenia, gdyż nie będzie w stanie, w pełni, wykorzystać jego możliwości, albowiem vapowanie, to zajęcie, które wymaga nieco praktyki.

Palenie marihuany jest równie szkodliwe, jak palenie tytoniu, ale wielu amatorów konopi nie zdaje sobie z tego sprawy. Na szczęście, o waporyzatorach jest coraz głośniej więc jest nadzieja, że tak, jak przeminęła moda na palenie papierosów, tak i przeminie czas palenia marihuany, a jej konsumenci przerzucą się na vapowanie.