Salon Amanda

Niedrogie, ale zapamiętywane prezenty

Niespodziewanie zostałam zaproszona na osiemnastkę jako osoba towarzysząca. Postanowiłam, że mimo wszystko nie powinnam iść na imprezę z pustymi rękoma. Chciałam kupić jakiś drobny, niedrogi upominek dla solenizanta. Nie bardzo miałam pomysł, co mogłabym kupić Oliwierowi, więc potrzebowałam kogoś, kto znał się na tym bardziej niż ja.

Czy trzeba kupować drogi prezent na osiemnastkę?

polecany sklep z prezentamiPoprosiłam o pomoc swoją młodszą siostrę, która bardziej orientuje się w zabawnych prezentach niż ja. Odwiedziłyśmy polecany sklep z prezentami i oniemiałam! Nie spodziewałam się, że można dostać tyle ciekawych rzeczy. Zaczynając od fartuchów do kuchni, poduszki z napisami czy certyfikatami. Zdecydowałam się na ostatnią z wymienionych rzeczy, ponieważ była najbardziej uniwersalna. Nie znałam zbyt dobrze solenizanta, którym był Oliwier. Rozmawialiśmy ze sobą może kilka razy, więc wolałam nie wyskakiwać z prezentem, przez który ja czułabym się kiepsko albo niekomfortowo. Dobrze znać strony online, gdzie można zakupić oryginalne prezenty na różnorodne święta, na przykład dzień mamy, taty, z okazji ślubu czy nawet przejścia na emeryturę. Oczywiście niektórym osobom wręcz nie wypada wręczyć tego typu upominku, dlatego rozważnie podchodźcie do tego tematu. Ponadto wydaje mi się, że takie zabawne prezenty będą o wiele bardziej zapamiętane niż kolejna gra komputerowa, bluzka czy też płyta. To standardowe upominki, dlatego jestem zdania, że warto poświęcić więcej czasu i znaleźć coś naprawdę interesującego!

W przypadku kiedy idziecie jako osoba towarzysząca nie musicie czuć się zobowiązani do kupowania drogiego prezentu dla solenizanta. Wystarczy jeśli wybierzecie coś niedrogie, nic zobowiązującego oraz zabawnego. To rozładuje każdą sytuację i na pewno zostaniecie lepiej odebrani czy zapamiętani.