Salon Amanda

Nieduże auto elektryczne

 

W rozwoju każdego dziecka liczy się wszechstronne dostarczanie bodźców. Uczymy malucha budować z kloców, układać puzzle, jeździć na rowerze czy prowadzić samochodzik zasilany elektrycznie. Dzieciaki szczególnie lubią autka, które sami prowadzą.

Ile kosztuje samochód na akumulator?

małe auta na akumulator 2 osoboweDla dzieci liczy się dobra zabawa którą im dostarczają przeróżne przedmioty. Niektóre zabawki cieszą przez chwile i szybko trafiają do kosza z dziesiątkami innych, a niektóre cieszą malucha przez długie dni, a nawet miesiące. Na pewno do tych drugich można zaliczyć małe auta na akumulator 2 osobowe, które świetnie się sprawdzi w zabawie w ogrodzie czy na spacerze. Bez problemu je kupimy w internecie i wcale nie są one drogie, biorąc pod uwagę ich zaawansowanie technologiczne. Najtańsze samochodziki kupimy już za niecałe trzysta – czterysta złotych i będą one miały świetną jakość. Najdroższe są licencjonowane, które mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. To co je wszystkie łączy, to mocny silnik, wydajny akumulator i sporo gadżetów, które sprawiają, że jazda nimi jest jeszcze przyjemniejsza. Podczas przejażdżki dzieci mogą w nich słuchać ulubionej muzyki, ponieważ można ją wgrać do pamięci lub odtwarzać z dysku zewnętrznego. Samochody mają boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, przednie i tylne światła LED, a nawet niewielki bagażnik na najpotrzebniejsze rzeczy. Jednak co najważniejsze, dzieci mogą nimi samodzielnie jeździć, ponieważ auta mają pedał gazu, funkcję powolnego startu i automatyczny hamulec.

Bez wątpienia zabawa takim pojazdem na akumulator będzie ulubionym zajęciem malucha. jest on świetną alternatywą dla rowerka czy hulajnogi, gdyż można nim jechać na krótki lub długi spacer. W razie potrzeby, kontrolę nad pojazdem przejmie rodzic, dzięki pilotowi do zdalnego sterowania.