Salon Amanda

Nowa kierownica motocyklowa na dzień motocyklisty

Gdy ostatnim razem wybierałem się na zlot z okazji dnia motocyklisty, moja żona zwróciła mi uwagę na jedną rzecz. Zapytała, czy jest mi wstyd jeździć z tak zużytą i sfatygowaną kierownicą, skoro całe mnóstwo nowych mogę znaleźć w dowolnym sklepie i to w niskich cenach.

Lepszy wygląd dzięki kierownicy motocyklowej

kierownice motocykloweMiała sto procent racji. Gdzieś w głębi wiedziałem o tym od dawna, ale odkładałem to zawsze na kolejne dni. Okazało się jednak, że dzień motocyklisty jest już blisko, i w sumie, to przydałoby się kupić do tego czasu coś, co wygląda trochę lepiej. Postanowiłem jeszcze tego samego dnia wsiąść na motocykl i przejechać się po sklepach. Żona jak tylko o tym usłyszała, też zaczęła się ubierać. Stwierdziła, że pomoże mi znaleźć najlepsze możliwe kierownice motocyklowe, które będą nie tylko świetnie wyglądać, ale też będą wygodne. Ruszyliśmy więc w stronę pierwszego sklepu, który był nam po drodze. Szybko okazało się, że nie musimy jechać już nigdzie dalej. W sklepie było całe mnóstwo świetnych kierownic motocyklowych, które nie tylko nie były drogie, ale też wszystkie pasowały do mojego modelu motoru. Byłem w siódmym niebie. Moja żona od razu wypatrzyła jedną kierownicę, która wyglądała znacznie lepiej niż cokolwiek innego. Zgodziłem się na nią bez wahania – musieliśmy jedynie upewnić się, że będzie dobrze pasowała do naszego motocykla. Po zamontowaniu wszystko wyglądało tak, jakby w ten właśnie sposób motocykl wyjechał już z fabryki. Teraz mogliśmy jechać i świętować dzień motocyklisty jak należy.

Nasi znajomi zwrócili uwagę na to, że mój motocykl miał inną kierownicę. Wszyscy pytali, gdzie udało mi się kupić takie cudo, oraz ile kosztowało. Cała impreza zleciała w naprawdę miłej i sympatycznej atmosferze. Znów będę na nią czekał przez dosłownie cały rok.