Salon Amanda

Nowe dywaniki spodobały się koleżance

Kupiłam jakiś czas temu wymarzone auto. Kiedy zdałam egzamin na prawo jazdy zaczęłam oszczędzać na swój wymarzony, pierwszy samochód i udało mi się zrealizować swoje marzenia. Mam dobra pracę i mieszkam z rodzicami więc byłam w stanie odkładać spora sumę pieniędzy na ten cel.

Dostałam od taty nowe dywaniki do auta

dywaniki samochodowe opel astraMoi rodzice bardzo mnie wspierali w trakcie robienia prawa jazdy. tata czasem zabierał mnie na lotnisko żebym mogła wprawić się w ruszaniu i zmienianiu biegów. Na pewno dzięki temu miałam łatwiej w trakcie egzaminu. Kiedy rodzice dowiedzieli się, ze zdałam prawko to bardzo się ucieszyli. Dołożyli mi nawet pewna kwotę do samochodu. Kiedy miałam już wybrany model pojechałam z tatą, że on go zobaczył. Ja nie znałam się na samochodach od strony technicznej a wiedziałam, że mój tata zna się na samochodach jak mało kto. Tata doradził mi zakup auta. Opel astra, którego zakupiłam był w bardzo dobrym stanie. Ten samochód od razu mi się spodobał. Tata kupił mi w prezencie dywaniki samochodowe opel astra. Były one bardzo dobrej jakości i idealnie pasowały do mojego samochodu. Pięknie prezentowały się w aucie i dzięki temu, że dywaniki były gumowe to w trakcie zimy czy jesieni kiedy jest mokro to będę mogła je łatwo czyścić. Byłam bardzo zadowolona z zakupu samochodu. Dzięki temu, że mam swoje auto jestem bardziej niezależna. Kiedy przewiozłam moją przyjaciółkę to była zachwycona moją ostrożnością za kółkiem. Spodobało jej się moje auto a także dywaniki, które dostałam od taty. 

Moja koleżanka jest w trakcie robienia prawa jazdy. Powiedziałam jej, że jak będzie potrzebowała pomocy przy zakupie samochodu to mój tata jest do dyspozycji. Żeby ją bardziej zmotywować do działania to obiecałam jej, że jak zda egzamin to kupie jej takie same dywaniki, dopasowane do marki samochodu który sobie wybierze.