Salon Amanda

Nowoczesna wyciskarka Hurom

Zakup w sklepie świeżo wyciskanego soku jest nieopłacalny, bo cena kubeczka dwustumililitrowego wychodzi tyle, co za litr soku zrobionego w domu. Wystarczy posiadać odpowiednią wyciskarkę, aby w kilka chwil przygotować pyszny i zdrowy sok.

Jak wygląda nowoczesna Hurom Alpha?

nowoczesny hurom alphaJeżeli zależy nam na zdrowym odżywianiu i chcemy dawać swojej rodzinie wszystko co najlepsze, to trzeba się zaopatrzyć w wyciskarkę. Jest to sprytne urządzenie, które pozwala na przygotowanie klarownego soku ze świeżych produktów spożywczych, gęstego smoothie, a nawet pysznych lodów. To wszystko może nam dać nowoczesny Hurom Alpha wyposażony w dwa, duże pojemniki na sok i powstałą puplę oraz innowacyjny mechanizm wyciskający oparty na wolnych obrotach. Ponieważ wysokie obroty powodują podgrzewanie wsadu znajdującego się wewnątrz komory wyciskającej, to firma Hurom wprowadziła na rynek innowacyjną wyciskarkę wolnoobrotową, której ślimak porusza się z prędkością czterdziestu trzech obrotów na minutę. Przeźroczysta pokrywa i komora na wsad ułatwia kontrolę zawartości produktów znajdujących się w środku, a dwa otwory na owoce i warzywa powodują, że przygotowanie soku jest jeszcze szybsze. Do większego otworu możemy wrzucać całe produkty ze skórką, a do mniejszego małe owoce takie jak maliny, borówki, czy jeżyny. Pionowe ustawienie mechanizmu, powoduje, że w procesie wyciskania soku, pomaga siła grawitacji. Dzięki małemu przełącznikowi, łatwo ustawimy pożądaną konsystencję soku od klarownego, bo gęsty mus.

W zestawie do urządzenia są dołączone aż trzy sita, z czego jedno umożliwia przygotowanie pysznych lodów. Zakup wyciskarki Hurom Alpha z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę i na pewno się przyda całej rodzinie. Jest ona również świetnym pomysłem na prezent.