Salon Amanda

Nowoczesne oświetlenie – świetlówki

 

Cały czas poszukujemy niezawodnych rozwiązań o dużym stopniu funkcjonalności. Nowoczesne techniki pozwalają na usprawnienie wszystkich procesów w różnych rodzajach działalności, poprawiają też wygodę i komfort pracy. Odpowiednie warunki pracy przekładają się na efekty.

Funkcjonalne i oszczędne świetlówki liniowe

świetlówka liniowaW naszym otoczeniu mamy już wiele wariantów oświetlenia, jednym z nich są systemy liniowe. Ergonomiczna świetlówka liniowa sprawdza się doskonale w środowisku przemysłowym i biurowym. Wykorzystując takie rozwiązanie zyskuje się niezawodność i dużą żywotność tego rodzaju oświetlenia. Praktyczne świetlówki liniowe można zakupić w różnych wymiarach i parametrach mocy, w zależności od potrzeb i specyfiki pomieszczeń. Zwykle dają światło zimne białe lub ciepłe białe, ale dostępne są też świetlówki kolorowe – zielone, czerwone czy niebieskie. Oświetlenie liniowe w porównaniu do innych źródeł światła jest bardzo energooszczędne, świetlówki wytwarzają mniej ciepła i są bardzo odporne na przegrzewanie się. Wszechstronne świetlówki liniowe zauważymy w nowoczesnych halach przemysłowych, warsztatach, w przestronnych korytarzach. Małe formy świetlówek wykorzystywane są nawet do dekoracyjnego podświetlenia mebli oraz innych elementów wyposażenia w mieszkaniach. Jak widać, taki rodzaj oświetlenia może być z powodzeniem wykorzystany w wielu miejscach – zarówno w obiektach przemysłowych jak i domach mieszkalnych. Wystarczy tylko wybrać wariant o odpowiednich parametrach.

Popularne oświetlenie liniowe wykorzystywane jest w powszechnie w otoczeniu przemysłowym. Kolorowe świetlówki mogą też stanowić element dekoracyjny, który zmieni całkowicie charakter wnętrza. Wysoka funkcjonalność i energooszczędność zachęcają do zastosowania takiego właśnie oświetlenia.